DIENAS VATŅICA – IRINA SMORIGO

DIENAS VATŅICA 💋

Pēc ilgām VH seksistu un šovinistu žūrijas diskusijām, par šīs DIENAS VATŅICU ar nelielu balsu vairākumu ir tikusi kronēta prokremliskā aktīviste IRINA SMORIGO.

Irina ir dzimusi, augusi un studējusi Rīgā. Kādreizejā RTU absolvente pēdējos gados, menopauzei lēni, bet mērķtiecīgi klauvējot pie durvīm, aizvien biežāk ir sākusi parādīties dažādos vatņiku pasākumos un akcijās.

Pirms dažiem gadien vatnā tante bija izveidojusi FB grupu Lailas Brices atbalstam (bēdīgi slavena Latvijas emigrante Lielbritānijā, kurai par dzeršanu tika atņemti bērni). Paralēli tam Irina ar sabiedrisko aktīvismu nodarbojās ne tikai pie monitora ekrāna, bet arī, izejot ielās.

Irinas garais deguns bija biežs viesis dažādās ģimenes vērtību un antigenderistu protesta akcijās Rīgā. Turot rokā svēto ikonočku, Irina skaļi gaudoja, par GEJROPAS un GEJROPIEŠU radītajiem draudiem tradicionālajām krievu ģimenes vērtībām (pelmeņiem un šļuhaboikai).

Vatņicas aktivitāšu kronis bija piedalīšanās krievu skolu aizstāvības akcijās. Tajās Irinu varēja manīt pastaigājamies ar visai dīvainu plakātu, uz kura bija rakstīts, ka “Latvijā notiek krievu izglītības HOLOKAUSTS”.

Acīmredzot pēc Irinas domām, iemācīties valsts valodu ir tik neciešami grūti, ka to nākas salīdzināt ar veselas tautas fizisku iznīcināšanu.

Paralēli protesta akcijām, Irina ir arī Latvijas Krievu savienības locekle un pagājušajās Saeimas vēlēšanās kandidēja no partijas Rīgas saraksta ar 2. numuru.

Starpcitu, Irinas aktivitātes ir novērtētas arī ārpus Latvijas robežām. Vatņica jau kādu laiku atrodas Ukrainas Kremļa “troļļu” uzskaites portālā TROLLEYBUST. Tāda lūk, starptautiski zināma vates tante!

Tuvāk ar Irinas līko degunu var iepazīties šeit – https://www.facebook.com/irina.smorigo

Atstāj komentāru: