DIENAS VATŅIKS – Andrejs Tatarčuks

Plaša profila speciālists Andrejs (pazivnoj Andron-Gandon) Tatarčuks.

Lai gan oficiāli Androns sevi dēvē par žurnālistu/režisoru, patiesībā mūsu stāsta varonis nav nekas vairāk kā zemākās raudzes Kremļa propagandons un žurnašļuha (no offence Andrjuha, bet lietas ir jāsauc īstajos vārdos).

Savu dienišķo maizi Putina pielūdzēju sektas adepts Tatarčuks agrāk pelnīja, rakstot publikācijas dažādiem Krievijas propagandas medijiem – SPUTNIK, BALTNEWS utml. Tatarčuka ar vati pārbāztie spriedelējumi parādijās ar laikraksta SEGODŅA lappusēs.

Nu jau kādu laiku Andrejam ir paveicies – viņš ir izvilcis zelta kārti un noorganizējis sev siltu vietiņu Maskavā, kur pēkšņi kļuvis par režisoru.

Šogad Andrejs ar pārīti citu vataušu no Krievijas uzņēma propagandas filmu par 1991.gada janvāra barikādēm Latvijā, bet pirms tam kopā ar kādreizējo Krievijas vēstniecības darbinieku špionu Dimitriju Jermolajevu izplatīja melus, ka cilvēkus Bastejkalnā barikāžu laikā šāva neviens cits kā NBS komandieris Graube.

Jāatzīmē, ka Andreja daiļdarbam ar nosaukumu KRĀSAINAIS SEKTORS ir gaidāma arī otrā daļa. Par filmas līmeni neņemos spriest, neesmu redzējis, bet spriežot pēc ierobežotās informācijas internetā, par tās saturu kauns ir pašam Tatarčukam. Starpcitu, filmas otrajā daļā kā ārpolitikas eksperts ir piesaistīts UFC kauslis Džefs Monsons. Lūk, to es saucu par īstu žurnalismu! Raski Federaski, kā teiktu pitekantrops Monsons.

Ar nepacietību gaidīšu KRĀSAINĀ SEKTORA otro daļu. Ja nu kādam no lasītājiem (tostarp pašam žurnālistam Andrejam) šīs filmas ir pieejamas, lūdzu atsūtiet man arī.

Ar Andreju iepazīties var šeit – https://www.facebook.com/andrei.tatarchuk

Atstāj komentāru: