DIENAS VATŅIKS – DENISS BARTECKIS

Šoreiz par rubrikas DIENAS VATŅIKS ir laimējies kļūt nacionālboļševikam un blogerim no Ludzas Denisam Barteckim (pseidonīms Antonio Bandera citkārt pazīstāms kā Huilo Iglesiass).

Ludzēnietis Barteckis agrāk bija cieši saistīts ar Eduarda Ļimonova nacionālboļševiku partiju Latvijā. BIja tuvs Ļeņina un Donbasa ogļrača kaisles augļa Benesa Aijo un ar bipedālismu sirgstošā āža Vladimira Lindermana lidzgaitnieks.

Uz šo brīdi Barteckis publiski sevi ar nacbolu kustību vairs nesaista. Tiesa, Ludzas vatņika ieradumi un kompānija būtiski nav mainījušies.

Arī pēc nacbolu pamešanas, Deniss aktīvi aģitēja par divvalodības ieviešanu Latvijā un bija Lindermana un Girsa dibinātās partijas PAR DZIMTO VALODU biedrs. Kādu laiku Deniss bija arī par naida kurināšanu apvainotā portāla ves.lv redaktors (tagad portālu sauc press.lv un tas pilda partijas SASKAŅA propagandas rupora funkciju).

Pirms dažiem gadiem ex-panks un kreisais radikālis Barteckis nonāca DP redzeslokā par aicinajumu pievienot Latviju ASV (to sapampušais nacbols bija ieplānojis kā protestu saistībā uzsākto krimināllietu pret savu vatņiku kolēģi, kas aicināja Latviju pievienot Krievijai).

Pirms pāris gadiem publiskajā telpā parādījās informācija, ka Barteckis, iespējams, vervēja vatņikus no Latvijas, karošanai separātistu pusē Donbasā.

Ikdienā Barteckis nodarbojas ar blogošanu un sociālo eksperimentu rīkošanu – krīzes gados aprakstīja savu pieredzi izdzīvojot ar 1 latu dienā, bet vēl nesen bija pārdevis sevi verdzībā veikalu tīklam TOP!.

Ar nacionālboļševiku Denisu Bartecki tuvāk iepazīties var šeit – https://www.facebook.com/antonio.bandera.3367

Atstāj komentāru: