DIENAS VATŅIKS – Nikolajs Kabanovs

Par šodienas vatņiku ir palaimējies kļūt Saeimas deputātam Nikolajam Kabanovam, kurš, starp citu, ir pirmais rubrikā DIENAS VATŅIKS nokļuvušais “tautas kalps”. Ticu, ka tāds viņš nebūs vienīgais.

Nikolajs Kabanovs savu publisko darbību sāka PSRS norieta laikā izdevumā ATMODA. Runā, ka savu Tautas frontes kolēģu vidū Kabanovs bija pazīstams ar latvisko segvārdu Niklāvs Kuilītis [autora interpretācija].

Pēc neatkarības atgūšanas antisovjetists Kuilītis metās pretējā grāvī un acumirklī pārorientējās par neatkarīgās Latvijas pretinieku, krievu šovinistu un neoimperiālistu Koļu.

Deviņdesmitajos šovinists Koļa pildīja žurna****s pienākumus laikrakstā SM, vēlāk arī izdevumā VESTI SEGODŅA.

Papildus publicistikai, bijušais atmodas aktīvists Kuilītis iesaistījās arī politikā. Vairākas reizes tika ievēlēts Saeimā – vispirms no PCTVL, vēlāk no SASKAŅAS.

Uz šo brīdi Kabanovs ir pārmetis savu krievu šovinista ādu otrādāk un Saeimā uzdodas par eiropeisku sociāldemokrātu no partijas SASKAŅA, kā arī pilda Saeimas Ārlietu komisijas locekļa (čļena, es atvainojos) pienākumus.

Savos parlamentārisma gados Kabančiks ir izcēlies ar visai savdabīgu uzvedību. Reiz uz Saeimas komisijas sēdi atnāca pilnīgā puļķī piemāvies. Kādu citu reizi pieņemšanā pie prezidenta izšņauca degunu Latvijas karogā, bet vēlāk žurnālistiem, ņirgājoties stāstīja, ka valsts karogā, nevis šņaucis degunu, bet to skūpstījis, jo ir liels “Latvijas patriots”.

Ar sociāldemokrātu un Eiropas vērtību aizstāvi no partijas SASKAŅA tuvāk iepazīties var šeit – https://www.facebook.com/profile.php?id=100014835513237

P.S. Pielikumā ir bildes, kas pierāda, ka Kabanovs, ieraugot Latvijas karogu, tūliņ metas to “bučot”, bet SASKAŅA “nemaz nav” Kremļa projekts. 🤥🤥🤥

One comment

Atstāj komentāru: