DIENAS VATŅIKS – Ruslans Pankratovs

Liktenis ir lēmis par šīs dienas vatņiku kļūt bijušajam SASKAŅAS politiķim un aktīvistam Ruslanam Pankratovam (pagaņalova – pankreatīts).

Iemest pa lampu mīlošais politiķis Pankratovs agrāk bija lepns partijas SASKAŅA biedrs, bet nu jau kādu laiku ir viens no vadošajiem Kremļa pasaules adeptiem Latvijā un ar Ušakova flangu ir sagājis pamatīgos ragos.

Runā, ka SASKAŅAS un Pankratova romānu izjauca kāds cits romāns – mīlas strīds ar Rīgas mēru par daiļās Jeļenas sirdi. Citkārt klīst baumas, ka SASKAŅAS adekvātāk noskaņotie biedri vairs nevarēja izsturēt Pankratova strauji eskalējošo saslimšanu ar smadzeņu vates sindromu.

Ruslans jau iepriekš bija labi zināms ar saviem neortodoksālajiem izgājieniem – vienu brīdi reklamēja finanšu piramīdas, citu cīnījās par to, lai krievu personvārdi latviešu valodā nebūtu jāraksta ar galotni “S”.

Vienā jaukā dienā Pankratovs savus murgojumus pacēla jaunā līmenī – sāka stāstīt, ka ar šo esot sazinājušies CIP aģenti un gribējuši savervēt. Tāpat devatanizācijas brigāde reiz manīja, ka Ruslans savā FB profilā bija ievietojis pareizticīgo ikonočku un aizlūgumu par svētmocekli Gapoņenko, kas tolaik atradās apcietinājumā.

Tādi lūk, pīrāgi, mūsu piesaistīto psihovatalīzes ekspertu spriedums ir viennozīmīgs – Pankratova kungs ir traks. Ellīgi traks vatņiks.

Neskatoties uz acīmredzamajām problēmām ar realitātes uztveri, Pankratovs joprojām ir iecienīts viesis Kremļa propagandas kanālos – tur viņu dēvē gan par ģeopolitikas ekspertu, gan opozicionāru, gan cilvēktiesību aizstāvi.

Tāpat Ruslans ir biežs viesis Krievijā, pastāvīgi piedalās tur notiekošajos forumos un konferencēs, kā arī ir saņēmis neskaitāmas medaļas par ieguldīto darbu RUSSKIJ MIR popularizēšanā.

Brīvajā laikā odiozais vatņiks piekopj meditāciju un austrumu reliģijas (kā tas iet kopā ar pareizticību, mūsu psihovatalīzes eksperti nevarēja paskaidrot) un pat ir uzņēmies vienā vai divās Bolivudas filmās.

Ar Latvijas (un, iespējams, pasaules) vienīgo vatņiku un wannbee budistu-hinduistu Pankratovu ciešākas saites nodibināt var šeit – https://www.facebook.com/ruslan.pankratov.7

Atstāj komentāru: