DIENAS VATŅIKS – Staņislavs Bukains

Pirmais brīvdienu vatņiks – Staņislavs (pagaņalova – Stasjamba) Bukains.

Savu profesionālo vatņika karjeru Stasiks sāka vēl 2004.gadā – krievu skolu protestu laikā. Toreiz ar grūtu galvu apveltītais jaunēklis iestājās par izglītības saglabāšanu krievu valodā.

Kad Ukrainā sākās karš, Stass ilgi nedomādams, sāka vākt ziedojumus Donbasa separātistiem. Ar Homēra Simpsona ārieni apveltītais 9.maija svinētājs par šo izgājienu nonāca DP redzeslokā.

Tas Stasu neapturēja un 2017.gadā viņš piedalījās Rīgas Domes vēlēšanās no Eiroskeptiķu saraksta. Priekšvēlēšanu laikā konspirāciju teoriju apmātais Bukains savu Kremļa saimnieku vārdā pildīja visdažādākos trikus – rāpās Brīvības piemineklī, centās uzsliet telti un palikt pa nakti VID ēkā, sauca uz repa divkauju deputātu Dombravu un apciemoja NA biroju ar līdzi paņemtu zārku.

Stasa ekscesi atmaksājās ar izsmieklu gan no latviešu, gan krievu puses. Tagad Stass ir palicis bez finansiāla atbalsta un nozudis no publiskās telpas. Ja tev ir kāds lieks grasis, Kremļa arlekīnam Stasam tas noteikti noderētu, lai varētu atsākt savas cirka izrādes.

Ar Stasjambas profilu varat iepazīties šeit – https://www.facebook.com/bukains

Atstāj komentāru: