DIENAS VATŅIKS – Vladimirs Simindejs

Šīs dienas vatņiku Vladimiru Simindeju mums ir iesūtījis viens no VATASTĀNAS HRONIKAS lasītājiem.

Lai cik dīvaini tas neizklausītos, bet vatņika Vladimira Simindeja dzīves centrā allaž ir bijusi Latvija. Kremlim iztapīgais vēsturnieks savu bērnību pavadīja Jelgavā un Rīgā, šeit ieguva izglītību un pirmo vērā ņemamo darba pieredzi.

Savulaik Vladimirs strādāja par trešo sekretāru Krievijas vēstniecībā un jau tad izcēlās ar pret Latvijas valsti īpaši naidīgu attieksmi. Ņemot vērā, Krievijas diplomātiskā dienesta specifiku (īpašu kāri uz špionāžu), spekulēšu, ka Simindejs līdzās ar saviem bēdu brāļiem Jermolajevu un Hapilovu bija ne tikai diplomāts, bet arī Krievijas spiegs.

Lai vai kā, bet pēc darba pamešanas vēstniecībā Vladimirs no diplomāta veikli pārmeta kažoku otrādi un kļuva par “profesionālu” vēsturnieku, kas specializējas Baltijas jautājumos. Patiesībā, Vladimiram, visticamāk, tika dots uzdevums turpināt nomelnot Latviju un tās vēsturi no Krievijas teritorijas.

Krievijā Vladimirs aktīvi darbojas vairākās propagandas organizācijās. Piemēram, ROSSIJSKAJA ASSOCIACIJA PRIBALTIJSKIH ISSĻEDOVAŅIJ un fondā ISTORIČESKAJA PAMJATJ. Kādu laiku pseidovēsturnieks strādāja arī Krievijas spiega un sava bijušā kolēģa Jermolajeva propagandas portālā ROSSIJSKIJE VESTI.

2012.gadā Vladimiram un viņa kolēģim pseidovēsturniekam Aleksandram Djukovam tika liegta iebraukšana Latvijā. Vēlāk SAB atzina, ka reiz Latvijā augušais Simindejs, ir viens no galvenajiem Krievijas inormācijas kara pret Latviju īstenotājiem.

Uz šo brīdi Vladimirs turpina uzturēt ciešus sakarus ar Latvijas vatņiku komūnu, tostarp vairākiem VATASTĀNAS HRONIKAS galvenajiem varoņiem – Koļu Kabanovu, laikraksta Vesti Segodņa redakciju, Ruslanu Pankratovu u.c. Papildus tam Vladimirs izdot Austrumeiropas vēsurei veltītu propagandas žurnālu un ir biežs viesis dažādos forumos un konferencēs, kur turpina diskreditēt Latviju un falsificēt tās vēsturi.

Ar Vladimiru Simindeju tuvāk var iepazīties šeit – https://www.facebook.com/vladimir.simindey

P.S. Aicinām arī citus lasītājus iesūtīt sev zināmus vatņikus, ar kuru darbiem un nedarbiem būtu vērts iepazīstināt plašāku sabiedrību!

Vatastānas Indriķis

ANNO 2019

Atstāj komentāru: