vesti.lv melo

ATMASKOJAM VATŅIKU MELUS 🤥🤥🤥

Vatņiku portāls VESTI.LV publicējis žurnālista ROMANA SAMARINA (topošais rubrikas DIENAS VATŅIKS klients) propagandas rakstu par Latgali un latgaliešiem.

Raksta galvenā tēze – latviešu nacionālisti diskriminē latgaliešus un latgaliešu valodu. Šī iemesla dēļ Latgale ir ekonomiski atpalikusi un piedzīvo demogrāfisko krīzi. Savukārt, vienīgais vēstures periods, kad latgalieši ir dzīvojuši labi, bija PSRS.

Raksts ir papildināts ar bildi, kurā attēlota nolaista lauku ainava un trūcīga paskata vecmāmiņa. Iemetot bildi Google meklētājā tika noskaidots, ka tā ir uzņemta, nevis Latgalē, bet Černobiļā!

VESTI.LV propagandistiem par to, protams, ir vienalga – galvenais ir melot un šķelt Latvijas sabiedrību, radot maldīgu priekšstatu, ka starp latviešiem un latgaliešiem pastāv etnisks konflikts!

Ar rakstu varat iepazīties šeit – https://vesti.bb.lv/statja/nasha-latvija/2019/01/07/latgaliya-tiho-pogibaet-raboty-net-a-yazyk-ne-nuzhen

P.S. Ja redzat līdzīgus Kremļa propagandas rakstus – droši iesūtiet tos mums. Īsi par to uzrakstīsim, atmaskosim un pievērsīsim sabiedrības uzmanību Kremļa meliem. 

Hronists Indriķis

Atstāj komentāru: