DIENAS VATŅICA – VALENTĪNA MURATOVA

Par šīs dienas vatņicu ir lemts kļūt “kaujas pensionārei1” VALENTĪNAI MURATOVAI.

Donbabvē dzimusī rīdziniece un bijusī krievu valodas skolotāja VALENTĪNA MURATOVA ir ilggadēja Kremļa autistu sektas pārstāve Latvijā. “Kaujas pensionāre” kopš 2014.gada ir piedalījusies gandrīz katrā prokremlisko aktīvistu rīkotajā šabašā Latvijā!

Muratovas tantes garais deguns plašāku atpazīstamību guva pēc tam, kad viņa ar pāris p****puikām, kas uz 2/3 jaunāki par pašu veco raganu, tālajā 2014.gadā nolēma vākt ziedojumus Donbabves un Lugandona teroristu atbalstam.

Starp citu, šajā projektā bija iesaistīts arī kāds cits VH ieprieš aprakstītss vatņiks – cilvēks “pļeška” STASIKS BUKAINIS.

Kopš tā brīža pensionāre “ar raksturu” VALENTĪNA MURATOVA ir piedalījusies praktiski visos (nepārspīlējot) Kremļa rīkotajos pasākumos Latvijā. Katru gadu MURATOVAS tante forsē Ķīšezeru kopā Taņu Ždanoku, apkopj padomju okupantu kapus, maršē Miroņu gājienā 9.maijā un pie Izglītības ministrijas ēkas auro, ka “grib mācīties krievu valodā”.

Vēl nesen vates vecmamma MURATOVA bija manīta pūšam svilpītē Ušakova atbalsta mītiņā pie Rīgas Domes šī gada 9.februārī. Video ar viņas uzstāšanos ir atrodams VH arhīvos. 😉

Tiesa, vēl interesantāks, iespējams, ir vatņicas personīgais FB profils. Tajā atrodamas tādas foto pērles, kurās Valentīna ir redzama LKS kreklā, sēžot uz motocikla, vai piemēram, testējot kaujas automātus Vecrīgā.

Savā FB laika joslā vates tante MURATOVA parasti dalās ar Kremļa propagandas ierakstiem kā arī atklāti glorificē Krievijas specdienestus (GRU, FSB, Čeku).

Lai neteiktu neko vairāk, “kaujas pensionārei” MURATOVAI ir acīmredzams fetišs uz Vatastānas represīvajiem dienestiem. Tante pastāvīgi dalās ar čekistus slavinošām dziesmām un rakstiem!

Papildus tam, vatņicas postus nereti pavada kāds mistisks uzsaukums, kas sastāv no ciparu un personvārda kombinācijas – “0709 MIRANDA“. Šo kodu izbijusī skolotāja MURATOVA ieposto gandrīz katru dienu.

Nezinu kā jums, bet man ir vismaz divi skaidrojumi “kaujas pensionāres” dīvainajiem ierakstiem FB.

Pirmkārt, iespējams, ka pensionāre MURATOVA padomju laikos patiešām bija saistīta ar kādu no Vatastānas represīvajiem dienestiem, bet tagad vecuma marazmā nostaļģē par tiem internetā. Savukārt, kombinācija 0709 MIRANDA reiz ir kalpojusi kā atpazīšanās zīme padomju guļošajiem aģentiem. Šī, protams, ir vistīrākā konspiroloģija.

Otrakārt, Kremļa propaganda ir tiktāl izskalojui smadzenes pensionārei VAĻAI MURATOVAI, ka tai patiešām sācis šķist, ka viņa ir viena no BONDA MEITENĒM un strādā Krievijas izlūkošanas labā.

Aicinu arī jūs, dārgie lasītāji, dalīties ar saviem skaidrojumiem par pensionāres-separātistes dīvaino uzvedību FB!

Ar vates tanti MURATOVU tuvāk varat iepazīties šeit (viņas profils tiešām ir tā vērts!) – https://www.facebook.com/valentina.muratova.1

1  боевая пенсионерка

One comment

Atstāj komentāru: