PAR DZELTENO VATŅIKU AINĀRU

Nezinu vai esat pamanījuši, bet vēl pagājušajā nedēļā iepretim Valdības ēkai sev pagaidu dzīvesvietu bija izkārtojis kāds dzeltenā vestē tērpies vīriņš vārdā AINĀRS KADIŠS.

Ainārs bija pieteicis badastreiku un pieprasīja, lai valdība viņam atdot “nozagto” naudu un “maina vērtību sistēmu, pirmajā vietā liekot cilvēku, nevis naudu”.

Diemžēl par patiesajiem iemesliem, kas Aināru noveduši līdz badastreikam es nevaru spriest. Varbūt valsts patiešām vīrietim ir netaisnīgi nodarījusi pāri, bet varbūt viss savās problēmas viņš ir iekūlies ‘tikai un vienīgi pats savas vainas dēļ. Tiešām nezinu.

Bet, lūk, par ko es varu spriest. Aināra protests ir piesaistījis ļoti lielu propagandas medija SPUTNIK interesi. Pēdējo dienu laikā par Aināra protestu ir uzrakstīti vairāki raksti. Kremļa mediji ar lielu aizrautību atspoguļo Aināra protestu, tādā veidā kārtējo reizi nostiprinot propagandas vēstījumu par to, ka LATVIJĀ VISS IR SLIKTI.

Ļoti interesanti, ka Ainārs pats arī neiebilst šādam lietu izklāstam par notiekošo Latvijā. Viņš āgrāk diezgan aktīvi kritizēja Latviju portālā pietiek.com.

Starpcitu 2017.gadā Kadišs ilglaicīgi ceļoja pa Sibīriju, par ko 2018.gada martā izdeva arī grāmatu, kurā it kā “lauza” latviešu mītus par Krieviju.

Negribu celt trauksmi vai iegrimt parāk dziļā konspiroloģijā, bet man liekas, ka Aināra badastreiks nav vienkārša izmisuša vīrieša pašizpausme un aiz tā patiesībā stāv kaut kas daudz lielāks…

Atstāj komentāru: