DIENAS VATŅIKS – IVARS VEĻIKS

Šīs dienas varoni mums ir iesūtījis viens no VH lasītājiem.

Viņa manīgā antivatņika acs ir pievērsusi uzmanību kādam aktīvam FB lietotājam pseidolatgalietim – vatņikam IVARAM VELIKAM.

Spriežot pēc FB profila, sportiskais pensionārs IVARS jau kādu laiku cieš no komplikācijām, kuras ir izraisījis postpadomju valstīs bieži izplatītais GALVAS SMADZEŅU VATES SINDROMS.

It kā veselīgos hobijus – giru celšanu un Latgales dabas skatu gleznošanu, Ivara gadījumā, papildina arī ļoti neveselīga un promaskavviska pasaules uztvere.

Pensionārs Ivars savā FB joslā dalās ar Kremļa propagandas ziņām, neslepēj savas simpātijas pret SASKAŅU, eiroparlamentārieti MAMIKINU. Arī pats, cik var noprast, nesen ir iestājies vēl vienā Kremļa politiskajā projektā – NO SIRDS LATVIJAI.

Šķiet, ka Ivara dzīves vadmotīvs ir sekot un atbalstīt jebko, kas kritizē un apmelo valsti, kurā viņš pats dzīvo. Ivaram piemīt tāds savdabīgs politiskais mazohisms.

Būdams latgalietis viņš izliekas, ka aizstāv Latgales un latgaliešu intereses, valodu, kultūru utml. Diemžēl realitātē tādi cilvēki kā Ivars nav nekādi latgalieši, bet gan beztautiski un bez nācijas atstāti mizerabli vateņi, kuru dzimtene (PSRS) ir jau sen sabrukusi un tiem neatliek nekas cits kā sociālajos tīklos nostaļģēt par reiz aizgājušiem “labajiem” laikiem.

Tā nu arī Ivars savas eksistences pēdējos nožēlojamos gadus pavada gaušoties par briesmīgo kapitālistiski buržuāzisko neatkarīgās Latvijas režīmu, bet visās pasaules problēmās vaino Ameriku.

Papildus tam Ivars un viņam līdzīgie ar rozā brillēm lūkojas Maskavas virzienā, cerot, ka tur tronī sēdošais punduris reiz sajuks pavisam prātā un beidzot atjaunos viņa mazohistiski pielūgto PSRS.

Ar vatņiku pensionāru no Latgales tuvāk var iepazīties šeit – https://www.facebook.com/ivars.veliks

Atstāj komentāru: