‘Outlet Optika’ Masļeņicas SMS

Latvieši, lūdzu nejauksim divas lietas attiecībā uz pavasara sagaidīšanas svētkiem un ballītēm, citiem vārdiem sakot, nejaucam
pim@i ar desu, jeb Masļeņicu (slāvu pavasara sagaidīšanas svētki, kas ilgts parasti nedēļu) ar Meteņiem (senlatviešu pavasara sagaidīšanas svētki, kas šogad iekrita 6.februārī).

Šoreiz Vatastānas Hronikai uzrakstīja kāds satraucies briļļu īpašnieks, Jānis Bērziņš, kuru esot izbesījusi laukā Outlet Optika SMS par šo pēcpusdien rīkotajiem godiem par godu Masļeņicai, tā teikt pavasara sagaidīšanai ar bļiņčikiem un prjaņikiem. Kā raksta Bērziņa jaunskungs, visticamāk šajā veikalā pēc stikliem vairs neiegrizīsies, jo 6.februārī šāda super ballīte netika sarīkota par godu senlatviešu svētkiem, proti, Meteņiem.

Vatastānas Hronikai uzreiz rodas jautājums, vai Outlet Optika rīkos svētkus un atlaižu akciju arī, piemēram, 7.septembrī, kad ir Brazīlijas neatkarības diena, vai 18.decembrī, kad piedzima Staļins?

Diemžēl tā tas notiek, mēs latvieši, it sevišķi no biznesa vides, lai iekasētu kādu rubli vairāk, ļaujamies uzspiestajai krievu, slāvu, padomju un vatņiku kultūrai, atstājot novārtā savu sentēvu godus un paražas! Paldies Dievam, ka šogad Masļeņica neiekrita vienā dienā ar Meteņiem, jo ja tā būtu, naivie latvieši jau atkal ēstu bļinus no Ušaka lāpstas, kā tas bija gadu iepriekš.

Cik zinu, svētdien LKS rīko lielu pankūku ēšanas festivālu VEF kultūras pilī, ja gadījumā šodien nepietiks ar Outlet Optika pankūkām, svētdien jūs laipni sagaidīs Ždaņkas tante ar šķipeli rokā!

P.S. Kam mums latviešiem sveši svētki!
P.S. Diez kādā no slāvu zemēm tiek svinēti Meteņi?

Atstāj komentāru: