DIENAS VATŅIKS – Samirs Dišlers

Šo eksemplāru mums ir iesūtījis viens no VH lasītājiem.

Portāla KASJAUNS komentāru sadaļā siro kāds kaismīgs Krievijas ārlietu ministra Lavora atbalstītājs – SAMIRS DI(R)ŠLERS. Savos komentāros Samirs pauž atbalstu Krievijas ārlietu ministram un cer, ka Krievija ieviesīs sankcijas pret “nacistisko” Latviju.

Lai gan Vatastānas hronists Indriķis ir rūdīts vatņiku mednieks un reti kurš vates (ne)zvērs viņu spēj pārsteigt, Samira gadījums ir kaut kas patiešām neparasts un līdz šim neredzēts.

Izrādās, ka manis aprakstītais kasjauns.lv komentētājs Samirs ir netikai totāls vates galva, bet arī DVIEĻU GALVA!

Atverot Samira FB kontu, redzam, ka viņš fano ne tikai par par Maskavas ārlietu ministru Lavrovu, bet arī par to kungu debesīs ALLĀHU.

Vatņiks – islāmists Samirs Dišlers savā FB kontā pāpublicē ierakstus par Jemenas radikālajiem islamistiem – Huti kaujiniekiem, svin Irānas islāma revolūcijas gadadienu utml. Samira dvēselej tuvs ir pilnīgi viss, kas ir saistīts ar “miera reliģiju” Islamu un izskatās, ka citu interešu šim “eksemplāram” nemaz nav!

Atklāti sakot, vatņika Samira DI(R)ŠLERA FB konts liek domāt, ka mūsu lasītājs ir atklājis nevis vienkārši kārtējo Kremļa propagandas upuri, bet reālu islamistu radikāli – topošo teroristu. 😬

Lai vai kā, bet iepazīties ar Samira profilu un izdarīt pašiem savus secinājumus var šeit – https://www.facebook.com/samirs.dislers.1

One comment

Atstāj komentāru: