Dienas vatņiks – Aivis Vasiļevskis

Vēl pirms kāda laika Aivis mani un atsevišķus manus lasītājus, kas zināja par viņa mizerablo eksistenci, kaitināja tikai FB komentāru sadaļās. Taču tagad ir notikuši zili brīnumi – Aivis ir nolēmis kļūt par EIROPAS PARLAMENTA deputātu.

Vatņiks Aivis ir iestājies putnu vecenes INGUNAS SUDRABAS jaunajā partijā ATMODA. Abi divi politiskie marģināļi acīmredzot ir iepazinušies PUTINA sektantu organizācijas URANTIJA pasākumos, tā kā gan Sudraba, gan Vasiļevskis ir bijuši šīs sektas locekļi.

Aivja galvenais jājamzirdziņš allaž ir bijis ne tik daudz “putinisms”, kā visa veida konspirāciju teorijas. Jebkura teorija bez pierādījumiem un ar kritiku pret Rietumiem, vatņikam Aivim ir medusmaize.

Vašingtonā valda reptiolīdi? Lūdzu, vatņiks Aivis par to jau raksta kārtējo “asprātīgo” komentāru saviem ideoloģiskajiem pretiniekiem FB.

Soross valda pār pasauli? Kāpēc gan ne! Vatņiks Aivis uzpucējis folijas cepurīti drukā vēl vienu komentāru!

Vakcinācija izraisa autismu? Protams, “ja vecāki nebūtu manī bērnībā sasprauduši 100 un 1 vakcīnu, es būtu normāls vecis”, skumji atzīst vatņiks Aivis.

Pasaules glābiņš ir Krievija? Sure, why not! Notupies sunīša pozā vatņiks Aivis ķer pēc vazilīna un ar nepacietību gaida savus austrumu “atbrīvotājus” no ASV verdzības!

Viena lieta, kas man Aivī šķiet viskaitinošakā ir viņa ņirgāšanās par Rietumu pasaules it kā “vājajiem vīriešiem”. Bildēs redzēsiet piemērus, kur Aivis ņirgājas par rietumniekiem, norādot, ka viņi ir palikuši mīksti (nesaku, ka tā nav).

Tikmēr pats Aivis (kurš acīmredzot ir “liels” un “stiprs” Kremļa vikings) nez kāpēc izskatās pēc izvārīta spageti makarona ar ausīm un degunu. 🤣🤣

Lai vai kā, bet ar konspirologu, topošo EP deputātu Aivi varat iepazīties šeit –https://www.facebook.com/profile.php?id=100011540556700

P.S. Brīdinu, diskusijās šo puisi labāk neielaisties, viņš, kā sakās ir totāli atsaldēts! 😅

8 comments

 1. A viņš vēl aizvien ārstē (?!) caur internetu, maksājumus pieņemot Swedbank kontā un, kā noprotams, valstij parādot vidējo pirkstu?

 2. Cepure nostpuisītim. Redzu ka ieviesīs visiem gejiem tiesības Latvijā. esmu pārsteigts par šo geja drosmi būt tik publisks.

 3. Jūs šeit, kas “profesionāli” ir it kā apmācīti apdirst cilvēkus (kuri nepieder pie jūsu politiskās propagandas piederības) paši esiet geji, lesbietes un margināli cilvēciņi!!!

 4. Vatņika Vasiļevska šeit pieminētie citāti vēl ir tikai ziediņi. Viņš Facebook dziednieku profīlā noliek Latviju, kā Krievijas guberņu, kurai tikai pateicoties Krievijai ir dota brīvība – Latviju nemaz neuzskata par valsti; Brīvības piemineklis viņam līdzinās tualetes podam; jēdziens Dzimta viņam ir ienīstama un izskaužama parādība; latvju dainas mēsls; sūkt enerģiju no saviem tuvākajim ir pareizs process un tamlīdzīgi, pat ne izteicieni, bet veselas tēmas. Pat kartupeļi viņam ir pasaules un kapitālisma bieds. Tomēr, lai kas, bet Staļinu un tā režīmu viņš slavina godam. Tas nekas, ka Staļins nobendējis vairāk kā 40 000 000 cilvēku – latviešu un savu tautiešu tajā skaitā.
  Pats smieklīgākais, ka Vasiļevskis ir paziņojis, ka ir Pasaules glābējs un Mesija. Nodēvējis sevi internetvidē par :Senseju” un uzdodās par kaut kādas mistiskas “gaismas” nesēju.
  Lielummānija šim Kremļa bazūnei nav sveša.
  Brīnos kādēļ šis mērglis vēl dzīvo Latvijā un nav deportēts uz valsti, kuru viņš dievina.

 5. Meklēju jaunumus par Aivi, bet uzrāvos uz šo pilnīgu deģenerātu veidoto portālu! 🙂

Atstāj komentāru: