Dienas vatņiks – Aivis Vasiļevskis

Vēl pirms kāda laika Aivis mani un atsevišķus manus lasītājus, kas zināja par viņa mizerablo eksistenci, kaitināja tikai FB komentāru sadaļās. Taču tagad ir notikuši zili brīnumi – Aivis ir nolēmis kļūt par EIROPAS PARLAMENTA deputātu.

Vatņiks Aivis ir iestājies putnu vecenes INGUNAS SUDRABAS jaunajā partijā ATMODA. Abi divi politiskie marģināļi acīmredzot ir iepazinušies PUTINA sektantu organizācijas URANTIJA pasākumos, tā kā gan Sudraba, gan Vasiļevskis ir bijuši šīs sektas locekļi.

Aivja galvenais jājamzirdziņš allaž ir bijis ne tik daudz “putinisms”, kā visa veida konspirāciju teorijas. Jebkura teorija bez pierādījumiem un ar kritiku pret Rietumiem, vatņikam Aivim ir medusmaize.

Vašingtonā valda reptiolīdi? Lūdzu, vatņiks Aivis par to jau raksta kārtējo “asprātīgo” komentāru saviem ideoloģiskajiem pretiniekiem FB.

Soross valda pār pasauli? Kāpēc gan ne! Vatņiks Aivis uzpucējis folijas cepurīti drukā vēl vienu komentāru!

Vakcinācija izraisa autismu? Protams, “ja vecāki nebūtu manī bērnībā sasprauduši 100 un 1 vakcīnu, es būtu normāls vecis”, skumji atzīst vatņiks Aivis.

Pasaules glābiņš ir Krievija? Sure, why not! Notupies sunīša pozā vatņiks Aivis ķer pēc vazilīna un ar nepacietību gaida savus austrumu “atbrīvotājus” no ASV verdzības!

Viena lieta, kas man Aivī šķiet viskaitinošakā ir viņa ņirgāšanās par Rietumu pasaules it kā “vājajiem vīriešiem”. Bildēs redzēsiet piemērus, kur Aivis ņirgājas par rietumniekiem, norādot, ka viņi ir palikuši mīksti (nesaku, ka tā nav).

Tikmēr pats Aivis (kurš acīmredzot ir “liels” un “stiprs” Kremļa vikings) nez kāpēc izskatās pēc izvārīta spageti makarona ar ausīm un degunu. 🤣🤣

Lai vai kā, bet ar konspirologu, topošo EP deputātu Aivi varat iepazīties šeit –https://www.facebook.com/profile.php?id=100011540556700

P.S. Brīdinu, diskusijās šo puisi labāk neielaisties, viņš, kā sakās ir totāli atsaldēts! 😅

5 comments

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s