Latviešu patriots Alfrēds Buls aicina veidot PSRS slavinātāju sarakstus

Interneta vidē, proti, sociālajos medijos kārtējo reizi sākuši uzdarboties noziedzīgā PSRS režīma slavinātāji, kā teikt, vatņiki, kuri nekad nemainīsies. Diemžēl arī latviešu vidū ir komunistu radīti debiloīdi, kuri dalās ar šāda veida informāciju. Tātad šie letiņu pāķi lepojas ar totalitārā PSRS režīma pastrādātajiem noziegumiem, acīmredzot šos sliktos darbus ir pastrādājuši viņu senči, vai arī paši, ja reiz tik ļoti cenšas attaisnot visu šo smirdīgo sviestu! Viena no debilizētajām latviski runājošajām bezdelīgām, kura dalās ar šādu informāciju ir Pēteris Krampītis, es pat teiktu, ka viņš ir tikai latviešu valodas nesējs, vairāk nekā, ja nu vienīgi 70/80 kg cilvēka gaļas!

Tikai galīgi debilizēts latvietis var lepoties ar to, ka ir dzimis boļševikžīdu radītajā verdzības un vardarbības valstībā PSRS, kuras vara vardarbīgi okupēja latviešu tautas Tēvzemi – Latviju, nogalināja un mocīja Latvijas patriotus, vardarbīgi izvedot daudzas jo daudzas Latvijas ģimenes – sievietes, bērnus, slimos cilvēkus un sirmgalvjus uz Sibīriju, kur vairums no viņiem gāja bojā bada nāvē vai vienkārši nosalstot, ja gadījumā netika čekistu nošauti kā tādi suņi. Tāpēc es uzskatu, ka tikai komunisma radīts debiloīds, kā arī tie, kas ir aktīvi sadarbojušies ar okupantu režīmu var dalīties ar šādu informāciju.

Tūlīt pēc sava viedokļa publicēšanas komunistu debiloīdu bars sāka šūmēties un nelabi brēkt, atstājot naida pilnus komentārus sociālajos medijos un baurojot, cik labi bija dzīvot PSRS, aizmirstot baigo gadu, Sibīrijas gulaga nometnes, Latvijas patriotu vajāšanu, spīdzināšanu, nogalināšanu, latviešu zemniecības iznīcināšanu un tautas nodzirdīšanu. Bet savā ziņā arī tas ir labi, jo tādejādi tauta uzzina šo Latvijas un latviešu tautas interešu nodevēju vārdus.

Domāju, ka „Vatastānas hronikā” ir jāizveido atsevišķa nodaļa, kurā ir jānorāda PSRS totalitāro režīmu slavinātāji ar latviskiem uzvārdiem un kuri arī aicina latviešus neiet uz EP vēlēšanām, tādējādi bruģējot ceļu uz EP deputātu vietām Latvijai un latviešu tautai naidīgajām, komunisma režīma radītajām debiloid-būtnēm, piemēram, Ždanokai, Mamikinam, Mirskim, Rīgas izsaimniekotājiem Ušakovam un Amerikam. Šīs būtnes ir vēl lielākas maitas par vienu otru kolonizatoru, jo savā cinismā noliedz totalitārā PSRS režīma pastrādātos asiņainos noziegumus pret latviešu tautu. Labprāt minēšu vairākus vārdus, kuri būti iekļaujami attiecīgajā sarakstā – Pēteris Krampītis, kurš ir par Kuldīgas komunālās saimniecības izsaimniekošanu no darba padzītais direktors; viņa dēls Lev Davidovich Bronstein; Dainis Bergmanis, kurš ir maksātājnespējas administrators, par zināmām mahinācijām pret viņu bija ierosināta tiesvedība; Anita Puriņa; Dzintars Lielais; Jānis Dzenis un J.Driksna.

Nobeigumā varu piebilst tikai vienu, „Neskatoties uz to, ka asiņainais totalitārais PSRS režīms ir aizgājis nebūtībā, boļševikžīdeļa Ļeņina izplatītais smadzeņu sifiliss joprojām ir daudzu bijušo PSRS totalitārā režīma pakalpiņu smadzenēs.”


Alfrēds Buls

6 comments

  1. Alfreds Buls,sarakstinju staadiitaajs 7tajaa paaudzee!Senchu geeni neliek mieru,kam nu skries,kam nu stuchiis!

  2. dižpolitiķis un partiju jauncepējs 20 gadu garumā netiekot pat vismazākā Latgales pagastā par deputāteli, beidzot ir sapratis, ka vienīgā iespēja šim kaut kā atzīmēties vēstures annālēs, ir tikai senču iestaigātā stukačošanas tradīcijas turpināšana…
    armijas karjera šim savulaik tīri labi iesākās, uz ārējām zemēm stažēties tika un atgriežoties palkavniekam pat lielpilsētas štābā stūrīti iedalīja, bet tā kā šeit ārējās zemēs apgūtā pakaļu laizīšana padomju armijas skolu izgājušajam vīriem nepatika, tad nācās ar kaunu no armijas aiziet….
    pēcāk dirslaiža, kas reālu darbu strādāt tā arī netika iemācījies, gribēja taisīt karjeru Zemessargos, bet arī tur šo ātri atkoda un palkavniekam neko vairāk, kā vietu Latgales pagastā, iegūt neizdevās…

Atstāj komentāru: