„Naša Russia” komiķis atbalsta Staļina paveikto

Nākamreiz, kad kāds smiesies par prastajiem un jēlajiem Vatastānas komiķa Sergeja Svetlakova jokiem, varat atgādināt, ka viņu uzjautrina joki no cilvēka, kurš netieši attaisno Latvijas un pārējo Baltijas valstu iedzīvotāju nogalināšanu un izsūtīšanu uz Sibīriju.

Sergejs Svetlakovs Ksenijas Sobčakas raidījumā, komentējot vatņiku attieksmi pret Staļinu, norādīja: „Man, kā vairumam cilvēku, ir divējāds vērtējums. Viņš ir noziedznieks un tirāns, taču kaut kādā veidā viņš industriāli, morāli un citādi vienoja valsti, kas varēja uzvarēt karā. Ja vara nebūtu tirānu, tad mēs, visdrīzāk, karu būtu zaudējuši”.

Pats Svetlakovs arī atzīmēja, ka vērtējumu par vienu vai otru vadoni, drīkst dot tikai pēc vairākām paaudzēm. Skaidrs ir viens, ka vatņikiem ir neremdināma tieksme pēc vadoņiem un vadoņu kulta. Domājams, ka pēdējo 20 gadu Putina kults to apstiprina ļoti labi.

„Uzvaru” arī pavisam drīz atzīmēs arī mūsu pašu vietējie vatņiki, kuri gluži tāpat kā Vatastānas iedzīvotāji un Svetlakovs – dziļi sirdī lepojas par Staļina tirāniju. Sanāk, ka kaut kas līdzīgs Stokholmas sindromam tiek pārmantots no paaudzes paaudzē. Skumji!

Atstāj komentāru: