Vatei cieņas nav

Vakar par lielu nelaimi nodega Parīzes Dievmātes katedrāle.

Visiem normāliem ļaudīm tā ir liela traģēdija, jo katedrāle patiesi bija nenovērtējams kultūras un arhitektūras piemineklis.

Visiem normāliem ļaudīm, atskaitot, divas ļoti “īpašas” un specifiskas sabiedrības grupas – VATŅIKUS un ISLĀMA FUNDAMENTĀLISTUS.

Katedrāles degšanas laikā gan mums labi zināmie vatņiki, gan Rietumu islāmisti atsevišķos gadījumos neslēpa savu prieku par Rietumu civilizācijas simbola – Parīzes Dievmātes katedrāles degšanu.

Internetā strauji izplatijās video, kura bija redzams, kā pamatā sociālo tīklu lietotāji ar arābu izcelsmes vārdiem smejās par katedrāles degšanu.

Savukārt pēc ziņu nonākšanas Krievijas medijos, atsevišķi kaimiņzemes “urrā patrioti” metās komentāru sadaļās un apgalvoja, ka Francija ir pelnījusi katedrāles degšanu, jo neciena Krieviju.

Es nesaku, ka visi vatņiki un islāmisti ir tādi paši kā pievienotajos attēlos redzamie atsaldētie komentētāji. Ir pietiekami daudz musulmaņu un krievu, kas Eiropā ir nonākuši, jo neieredz savas represīvās mītnes zemes un viņiem tuvāka ir Eiropas civilizācija. Man nav nekas pret šādiem cilvēkiem.

Bet vai esat aizdomājušies, ka radikālajiem vatņikiem un radikālajiem islāmistiem tomēr ir ļoti daudz kā kopīga?

Vini abi dzīvo ārpus savas etniskās dzimtenes, izmanto visus Rietumu civilizācijas labumus, taču turpina to ienīst un slavēt savus kādreizējos praviešus Allahu un Putinu!

Un ko, lai mēs eiropiešu sakām par šādiem mūdžiem? Kā tādus vispār zeme vēl nes?

Atstāj komentāru: