Ko jūs domājat par Igaunijas prezidentes vizīti Maskavā?

Manuprāt, tas ir tuvredzīgs solis, kas vājina Baltijas valstis un ir tikai Krievijas interesēs. Vai nevarētu tā būt, ka Igaunija, kas tik ilgi ir bijusi mums priekšā visās jomās, patiesībā ir kļuvusi par vājāko no Baltijas valstīm?

Padomājiet par to –

Pirmkārt – Tallinas jaunais mērs būs PSRS emigrantu pēctecis, krievu – korejiešu jauktenis no Igaunijas “Saskaņas” analoga “Centra partijas”. Turklāt, spriežot pēc izteikumiem, PSRS atrauga Mihails Kolvarts, nemaz neslēpj, ka ir vatņiks, karina pie žaketes KOLORADO lentes un atklāti iestājas par izglītību krievu valodā. Prusakovs, Latvijā vismaz pēdējos gados slēpa savus patiesos uzskatus – saprata, ka ar atklātu Kremļa glorificēšanu pie mums karjera nav iespējama.

Otrkārt – Igaunijas valdību veidos “Saskaņas” analogs “Centra partija” kopā ar mūsu NA analogu EKRE. Tas nozīmē, ka igauņi nav spējuši apturēt prokremlisko spēku palikšanu pie varas! Igaunijas nacionālisti, varaskāres dzīti, ir piekrituši gulties vienā gultā ar pašu nelabo. Rezultātā kaimiņi ir ieguvuši nestabilu valdību, kurā daļa ministru posteņu būs Kremlim simpatizējošām personām.

Treškārt – Igaunijas prezidentes vizīte Maskavā ir pretrunā tam, ko Baltijas valstis ir darījušas pēdējos 5 gadus – cīnijušās par agresorvalsts Krievijas starptautsko izolāciju. Igaunijas prezidente nepaziņoja par plānoto vizīti saviem tuvākajiem sabiedrotajiem, tādā veidā vājinot mūsu aliansi un parādot, ka Putins ir starptautiski atzīts līderis, ar kuru brauc runāties pat nominālie ienaidnieki, kas alkst pēc Krievijas draudzības un uzmanības! Ko tas dod Igaunijas interesēm? NEKO! Krievija joprojām turpina ņirgāties par Igauniju un uzskata to par savu ienaidnieku, turklāt vēl jo vairāk – tādu, kas ir gatavs kapitulēt!

Tad, kas pie velna notiek mūsu kaimiņvalstī Igaunijā? Vai Kremlim ir izdevies ar hribrīdajām metodēm panākt, ka viena no Baltijas valstīm ir “kritusi”?

Lai vai kā, bet mums ir jāsaprot, ka Krievija neguļ un, ja mēs nebūsim savā starpā solidāri – Maskava to izmantos, un arī pie mums valdību reiz veidos Kremļa ielikteņi!

2 comments

Atstāj komentāru: