UŠMERIKS slēpjas no pienākumiem Briselē – tā vietā tusējas Krievijas vēstniecības pasākumā Rīgā

Kopš Eiroparlamenta vēlēšanām ir pagājis kāds laiciņš un jaunie deputāti pamāzām sākuši rosīties uz Briseli. Kāds putniņš man ir pačukstējis, ka pašlaik Briselē notiek sociāldemokrātu grupas sēdes, kurās pēc idejas būtu jāpiedalās arī jaunievēlētajam deputātu duetam Rīgas – UŠMERIKAM. Tavu brīnumu, bet nedz Nila, nedz Andra Briselē nav. Turklāt, kā zina teikt dažs labs SASKAŅAS politiskais konkurents, viņi tur nemaz neesot parādījušies, neskatoties uz to, ka sēdes notiek jau aptuveni nedēļu.

Par Ušakova atrašanās vietu informācija praktiski nav pieejama. Kopš bijušais mērs nolēma mest plinti krūmos un pamest grimstošo kuģi RĪGA, viņa sociālo tīklu profili ir palikuši pavisam tukši. Tviterī Ušakova PR speciālisti pēdējo ierakstu ir veikuši šī gada janvārī. Arī Feisbukā ieraksti ir kļuvuši par retu parādību. Agrāko naida un patosa pilno tekstu vietā, Ušakovs nu spējis pēdējo 2 nedēļu laikā no sevis izpiest vien 2 selfijus – vienā atvadoties no Rīgas Domes, otrā – svinot savu 43. dzimšanas dienu.

Abās bildēs Rīgas mērs izskatās aizdomīgi sapampis. Neko nesaku, bet parasti šāds viegls pampums veidojas, kad cilvēks uzkāpj uz korķa… Tā, protams, nav mana daļa, bet ir aizdomas, ka Nils, iespējams, ir uzsēdies uz korķa, jo nav izturējis spriedzīti Rīgas Domes korupcijas skandālos.

Runājot par viegli sapampušā eksmēra līdzgatnieku Andri Ameriku, uzreiz jasecina, ka viņu korupcijas skandāli emocionāli nav tik ļoti ietekmējuši. Laikam Andris tomēr izrādījās cietāks rieksts nekā Nils. Tiesa arī Ameriks Briselē pašlaik neatrodas un, kā izskatās, Briseles politikā pagaidām iesaistīties neplāno. Tā vietā, pēc ievēlēšanas Eiroparlamentā, Ameriks turpina tusēties ar vecajiem čomiem Rīgā, piemēram, VEF Kultūras pilī – Krievijas Dienas svinībās, kuras organizēja Krievijas vēstniecība.

Starpcitu, šo pasākumu Ameriks apmeklēja kopā ar nesen par “pareizo latvieti” nokristīto Oļegu Burovu. Ja nepamanijāt, tad atgādināšu, ka šonedēļ nacionālpatriote Elita Veidemane NRA publicēja interviju ar bijušo vicemēru, kurā viņš klanijās latviešu auditorijas priekšā, stāstot, ka nekad nav apmeklējis 9.maija pasākumus un ir pret divvalodību. Interesanti, vai līdzīgus pekstiņus Burovs stāstija arī Krievijas vēstniekam VEF Kultūras pilī?

Tā arī dzīvojam. Izskatās, ka jaunais Eiroparlamenta sasaukums no Latvijas ne ar ko diži neatšķirsies no iepriekšējā un, visticamāk, būs pat vēl nožēlojamāks. Ir pilnīgi skaidrs, Rīgas trimdinieku duets UŠMERIKS neplāno Briselē pārstāvēt Latvijas intereses un viņu vienīgais mērķis ir, kā jau iepriekš spekulējām – paglābt savu pakaļu no Rīgā savārītajiem mēsliem.

Tā arī dzīvojam, dārgie tautieši.

A.Ameriks Krievijas Dienas svinībās
N.Ušakova tukšā vieta Briselē

Atstāj komentāru: