VATASTĀNAS HRONIKAS IZTULKO UN PĀRPUBLICĒ MASKAVAS PROPAGANDAS ADEPTI

Pagājušajā nedēļā biju uzrakstījis īsu rakstiņu par jauno Rīgas “mēri” DAINI TURLO, kurā pamatoju, kāpēc viņš, manuprāt, ir kolorādo “žuks” un ne ar ko neatšķiras no iepriekšējiem Rīgas vietvalžiem – vatņikiem.

Joka pēc šo rakstu aizsūtīju arī portālam pietiek.com, kas man par lielu brīnumu (rakstā Turlo pāris reizes nosaucu par ma*ku) to arī nopublicēja! 😀 😀 😀

Šonedēļ ar neviltotu smaidu secināju, ka manu rakstu bija iztulkojuši un pārpublicējuši 3 lielākie vatņiku portāli Latvijā – BB.LV/PRESS.LV un SPUTNIK!

Protams, tie nebūtu Kremļa propagandisti, ja mani pie reizes neapvainotu arī etniskā naida kurināšanā un Turlā cieņas aizskaršanā!

Atgādināšu, ka Turlo savā rakstā nosaucu par ma*ku un “koloradņiku”, taču no jebkāda veida etniskajiem apvainojumiem izvairījos un raksta mērķis bija tieši pretējs – pierādīt, ka par vatņikiem var kļūt arī latvieši.

Kur tad es esmu nodarbojies ar etniskā naida kurināšanu? Manuprāt, nekur.

Izskatās, ka vietējie propagandisti ir pavisam sapinušies savos melos un sākuši kolorado žukus un vieglas uzvedības sievietes pieskaitīt nacionalitātēm! 🤦‍♂️

MARAZMS.

2 comments

  1. Vai latvieši izceļas ar kultūru,visu laiku apsaukājot krievus?Vai nebūtu laiks izbeigt šīs nejēdzības ?Jau sen pagājis pufaiku laiks.Kas bija,to valkāja,arī latvieši darbā valkāja.

    • Izskatā, ka tu vēljoprojām ar pliku pakaļu skaridi apkārt gar centrāltirgus miskastēm, ka pat pie pufiakas neesi ticis, vatņik!

Atstāj komentāru: