Busulis ziepē saimniekiem: ir dzimis vēl viens krimnašists

Pagājušajā nedēļas nogalē Jūrmalā noslēdzās “Laima Rendezvous Jūrmala 2019” festivāls, kas pulcēja dažādus sabiedrības “krējuma” indivīdus un subjektus.

Viens no šiem indivīdiem bija Intars Busulis, kurš piedalījās Vaikules rīkotajā vatņiku festivālā kā viens no galvenajiem māksliniekiem. Vai nu pirms, vai arī pēc (festivālam nesekoju līdzi) savas uzstāšanās Intars izdomāja, ka ir laiks pateikties “biznesmeņiem” un melomāniem, kas atbalsta Vaikules vatņiku jautro saietu, jo tautai savi varoņi ir jāzina!? (Skatīt twitter video zemāk)

Noskatoties video, sanāca palikt mazliet uz pauzes, jo Busulis par tautas varoņiem nosauc:

Jūliju Krūmiņu, cilvēku, kas ir bijis iepīts vairākos korupcijas skandālos, kā arī klaji atzinis, ka Vatastānas mākslinieki, kuri iekļauti ”melnajā sarakstā”, būtu jāielaiž atpakaļ Latvijā.

Kirovu Lipmani, izbijušo Latvijas hokeja federācijas prezidentu, kurš ne tikai neļāva attīstīties Latvijas hokejam, bet atbalstīja Vatastānu tad, kad visa pasaule to nosodīja par valsts mēroga dopinga sistēmas shēmām Soču olimpiskajās spēlēs.

Juri Savicki, bijušo PSRS VDK darbinieku. Tieši tā, Busulis par tautas varoni nosauc čekistu.

Aināru Šleseru, vienu no galvenajiem “Rīdzenes” sarunu varoņiem un vienu no Latvijas korupcijas karaļiem.

Noklausoties runu, tā arī īsti nevar saprast, vai Intars par tiem varoņiem to bija domājis nopietni, vai tomēr ar ironijas pieskaņu. Ja nu tas tiešām bija nopietni, tad izskatās, ka mums, Latvijā, iespējams, ir izaudzis vēl viens PSRS adepts, jeb noderīgais idiots, vatņiks Busuļs.

2 comments

  1. Kas var publicēt šādus murgus. Ja pašu “pareizie” letiņi ir nabagi, tad lai sēž biksēs un neizdomā stulbības.

    • Arturik, runa nav par to, cik katram nauda. Runa ir par principu kā tādu. Saukt zagļus un oligarhus par ”tautas varoņiem” ir galīgi nepareizi.

Atstāj komentāru: