Dienas vatņiks – Imants Burvis

Šoreiz manu uzmanību ir izpelnījies bijušais Saeimas deputāts un izbijušais Bojāra LSDSP biedrs Imants Burvis, kurš acīmredzot ir sasirdzis ar vates vīrusu, uz ko norāda viņa klaji aktīvā prokremliskā un pretlatviskā darbošanās Facebook vietnē. Ar viņu tuvāk varat iepazīties un padiskutēt par citplanētiešiem un ķirzakcilvēkiem šeit (https://www.facebook.com/imants.burvis/timeline?lst=100011236355865%3A100000747276641%3A1564040243), jo viņš pastiprināti dzīvo Sputnik un RENTV radītajā pseido realitātē.

Cik esmu novērojis, viņam patīk nodirst Latviju, pārspīlēti stāstot, ka Latvijā viss ir slikti, nav ko ēst, maz naudas bla, bla, bla, un, ka pie tā ir vainīga ES, NATO, un vispār Rietumi. Vārdu sakot, viltus sociāldemokrāts savā Facebook vietnē aktīvi izplata Kremļa propagandu un dalās ar citu ar vates slimību sasirgušo ierakstiem, piemēram, ar tādu vatņiku kā Edvīna Puķes, Sigurda Graudiņa, Roberta Bitaiša, Gunāra Culkstena, Māra Jurjana, utml. ierakstiem , pēc tam aktīvi iesaistoties diskusijā. Jāsaka, ka Imants ir ļoti atsaucīgs trollis un nekad neatstās atbildi parādā. Tā ka varat droši viņam ko pajautāt, un gan jau viņš jums atbildēs Kremļa propagandas vārdiem.

Tikai atgādināšu jums un pašam Imantam, ka šis ar vates slimību sasirgušais opis pats reiz bija sistēmas zobrats, bet no tās tika izšvilpts laukā, jo tika pieķerts zogam un ņemam kukuļus. Kā tad tur bija ar tiem 10 000 un 5 000 USD no partijas kases biedri Burvi?

Izrādās, ka Imants Burvis bija reiz Rīgas domes Patvēruma meklētāju uzņemšanas koordinācijas centra (slēgts no 2017.gada novembra) projektu koordinators. Kad žurnālisti viņu pieķēra dzīvojam uz nodokļu maksātāju rēķina, neko nedarot attiecīgajā centrā, viņš nespēja paskaidrot, kādus darbus viņš tur bija veicis. Tāds lūk, ir šis viltus sociāldemokrāts, pat gudri cirst viņš nemāk bez Sputnik palīdzības. 

4 comments

  1. Jebal, šamējais tak ir uz jau uz garīgas atpalicības robežas nonācis. Nedomāju, ka ir tik traki!

    • Nē , viņu var pārspēt viņa bijusī mīļākā, kursā biedrene un tagad esošā TM valsts sekretāra vietniece Laila

Atstāj komentāru: