Ir viens veids atgriezties atpakaļ PSRS: 9 soļi līdz sociālismam vatņiku gaumē

Ņemot vērā to, ka VH darbus un tulkojumus lasa vesels bars vatņiku un lingvistu entuziastu, kuriem nav svarīga raksta būtība, ka tik viss latviski uzrakstīts pareizi un gramatiski, vēlos padalīties šo mūsu cīņubiedru Maksima un Alberta darbu, kas man likās ļoti interesants. Šo rakstu īpaši iesaku izlasīt un iegaumēt piemēram, Imantam Burvim un Mārim Jurjānam.

Šoreiz padalīsimies ar vienu lētu veidu, kā ļoti viegli un ātri atgriezties atpakaļ PSRS. Pirms Vairākiem gadiem Alberts Tolokoņņikovs uzrakstīja ģeniālu tekstu, ar kuru obligāti derētu iepazīties visiem Vatastānas un PSRS faniem un adeptiem, it sevišķi tiem, kuri vēlas atgriezt pagājušos murgainos laikus. Principā Alberts bija uzrakstījis tādu kā rokasgrāmatu, kurā viss ir jauki un skaidri paskaidrots, ko darīt, lai sasniegtu šo cēlo mērķi. Šis veids izrādās ir ļoti vienkāršs un varu saderēt, ka tas nostrādās, kā labi saeļļota laika mašīna.

Tātad, Imant Burvi un visi parēji, kas ikdienā dalās ar Sputnik un RENTV ziņām, ja vēlaties atgriezties atpakaļ PSRS, jums:

1. Jāpiesakās darbā jebkurā zinātniski pētnieciskā institūtā, kurš knapi velk dzīvību.

2. Jāatslēdz internets un mobilais telefons, atstājiet sev tikai televizoru, vēlams melnbaltu, kurš uztver tikai Vatastānas pirmo kanālu.

3. Jāaizmirst par tualetes papīru, jūsu pēcpusēm gana laba būs „Neatkarīgā Rīta Avīze” un „Ventas Balss”.

4. Vienīgā pārtika, ko jūs drīkstat pirkt Mahimā ir labas kvalitātes doktordesa, lēta maize, piens ar ļoti zemu tauku saturu, konservēti jūras kāposti, pudele lēta šņabja, kausētais siers, makaroni un riebīgas kvalitātes tēja. Turklāt varat pirkt arī aliņu, bet pirms lietošanas tas obligāti jāatšķaida ar ūdeni, varat pirkt arī iepuvušus dārzeņus, bet no augļiem – tikai ābolus, izņēmuma gadījumos uz jauno gadu – varat iegādāties arī pāris mandareškas.   

5. Pirms kaut ko iegādāties, vismaz paimitējiet rindu pie izvēlētā veikala kādas 20 minūtes, bet ja spējat izturēt vairāk, tad kaut vai 2000 minūtes.

6. Ja ir iespēja, iegādājaties un ik pa laikam (principā, visu brīvo laiku) paremontējat Žiguli, ko tautā sauc par kapeiku, bet uz darbu vienalga brauciet tikai ar sabiedrisko transportu.

7. Jūs nedrīkstat nēsāt kvalitatīvu apģērbu (ja ir ar ko un spējat, varat paši sev šūt drēbes), bet apaviem jābūt tādiem, kas lietus laikā ātri izmirkst.

8. Vizītē pie zobārsta palūdziet labot zobus bez anestēzijas.

9. Un pats galvenais, centieties sajust bezjēdzību dzīvē un bezgalīgas skumjas. Ja izdosies, tad pilnībā sajutīsieties kā PSRS. To iesaku pamēģināt izdarīt viesiem jaunās paaudzes kretīniem, kas neko nav redzējuši no tā, bet turpina slavēt komunistu laikus, atsaucoties uz tai laikā sadzejoto propagandu un mūsdienu Vatastānas medijiem. Rekomendēju veikt šo eksperimentu/terapiju vairākas reizes gadā!  

Lūk, jums veids/recepte/instrukcija/terapija, kā atgriezties PSRS laikos. Ja kādam ir ar ko papildināt mūsu domubiedra Alberta Tolokoņņikova īso pamācību, lūdzu, komentāru sadaļa ir jūsu rīcībā, ar lielāko prieku izlasīsim!

P.S. Vai tu gribi atgriezties PSRS?

autori: Maksims Mirovičs un Alberts Tolokoņņikovs

no krievu valodas tulkoja: Kosķiks Vatnijs

komentēja: Feģa Blatnijs

Avoti:

https://maxim-nm.livejournal.com/525688.html

Atstāj komentāru: