Kas patiesībā notika Severodvinskā: vai tik tas nebija kodolsprādziens?

Tā kā Latvijā pēdējā laikā kokvilnas galvas ir satraukušies par gaidāmo 5G tehnoloģisko revolūciju, šodien gribu parunāt par kādu citu ļoti veselībai indīgu atgadījumu, kas salīdzinoši nesen notika vatņiku mīlētajā Vatastānā, kur fāteris Putlers cītīgi rūpējas par floras tīrību un faunas daudzveidību. Es jums teikšu, ka tie ir vieni vienīgi buļļa mēsli ar pupu mizām, ko jums piedāvā prokremliskie mediji, jo slepenā poligonā pie Severodvinskas viens kārtīgs sprādziens, kas atstāja zināmu radioaktīvo piesārņojumu ļoti plašā mērogā. Pašlaik Vatastānas varas struktūras dara visu iespējamo, lai slēptu informāciju par šo globāla mēroga negadījumu. Vakar kļuva zināms, ka Vatastānā vairs nedarbojas četras radioaktīvā piesārņojuma novērošanas stacijas, daudzi to saista tieši ar Severodvinskā notikušo sprādzienu.

„Lūk, filmā „Černobiļa” šie jeņķi par mums meloja,” nobaurojās vatņiki un š.g. augusta sākumā uzreiz praktiski izdarīja pilnīgi visu to pašu, kas tika parādīts filmā. Ārstiem, kas uzņēma un aprūpēja šajā sprādzienā cietušos, netika paziņots, ka cietušie ir saindējušies ar radioaktīvo cēziju-137. Visa informācija par sprādzienu tiek noslepenota, bet radioaktīvā piesārņojuma novērošanas stacijas tiek vienkārši atslēgtas. Tāpēc šoreiz mēģināšu pastāstīt, kas patiesībā notika Severodvinskā.

Tas bija vienkāršs sprādziens kara poligonā vai tomēr kodolreaktora eksplozija?

Cik zināms slepenā poligonā pie Severodvinskas notika kaut kāds incidents, it kā saistībā ar kaut kādām raķetēm un kodolenerģētisko iekārtu. Tieši tāpat kā padomju laikos, tā arī tagad Vatastānas varas institūcijas neko īsti nepaskaidro sabiedrībai. Par visu daudz maz skaidrs kļuva pilnīgi no citiem avotiem. Š.g. 13.augustā ASV prezidents Donalds Tramps savā Twitter kontā rakstīja, „8.augustā poligonā pie Severodvinskas notika vatņiku spārnotās raķetes Burevestņik (Skyfall pēc NATO klasifikācijas) avārija.”

Burevestņik ir tā pati raķete, par kuru Putlers kādu laiku atpakaļ plātījās Federālajai sapulcei un ar kuru draudēja visai pasaulei. Saskaņā ar vienu no izskanējušām versijām izmēģinājumu laikā uzsprāga tieši šī raķete. Saskaņā ar kādu citu versiju kaut kur pie Severodvinskas uzgāja gaisā kodolreaktors, kas apmēram ir līdzīgs tam, kas reiz uzgāja gaisā Černobiļā. Par labu šai versijai runā Rosgidromet oficiālais ziņojums, kurā tiek minēts „kaut kāds radioaktīvo inerto gāzu mākonis”, droši vien tiek domāts ksenons-135, kas rodas kodolreaktoros urāna-235 noārdīšanās ķēdes reakcijas rezultātā.

Ar oficiālo Rosgidromet ziņojumu var iepazīties šeit kamēr tas vēl nav izdzēsts ārā, lūk, arī ekrānšāviņš katram gadījumam:

Cēzijs-137 slimnīcas palātās!

Arhangeļskas apgabala slimnīcas ārstiem, pie kuriem tika nogādāti mistiskajā sprādzienā cietušie, netika paziņots, ka cietušie ir saindējušies ar radioaktīvām vielām, tieši tāpat kā tas bija 1986.gadā un tieši tā kā tas tika parādīts Kremlim netīkamajā seriālā „Černobiļa”. Tikai vēlāk, pēc analīžu veikšanas, ārsti noskaidroja, ka tieši cēzijs-137 ir nodarījis bojājumus sprādzienā cietušo muskuļu audiem.

Saskaņā ar neatkarīgo ziņu aģentūru Meduza visi slimnīcas ārsti un darbinieki, kas kontaktējās ar Severodvinskas sprādzienā cietušajiem, pēc FSB pieprasījuma parakstīja dokumentu par informācijas neizpaušanu. Kāds avots aģentūrai Meduza norādīja, ka vēlāk pieci vai seši Arhangeļskas slimnīcas darbinieki tika evakuēti uz Maskavu kaut kādu veselības pārbaužu un analīžu veikšanai, bet saskaņā ar citiem avotiem, varētu būt evakuēti pat aptuveni 50 slimnīcas darbinieki. Viens ir skaidrs, šī paranoiskā slepenība tikai apstiprina šaubas, ka vatņiki Vatastānā ir savārtījuši kārtējos radioaktīvos sūdus!

Izdevums Severnije novosti pārpublicēja kādas slimnīcas darbinieces teikto, „Radioaktīvo putekļu dēļ uz dažām dienām tika slēgta slimnīcas uzņemšanas nodaļa, bet pēc kāda laika medicīnas personālam tika izsniegti svina priekšauti, bet bija jau par vēlu.”

Vatastānas oficiālā vara par notikušo nestāsta neko konkrētu. Tikmēr pēc notikušās katastrofas Rosgidromet ziņo, ka radiācijas fons Severodvinskā ir palielinājies par četrām līdz sešpadsmit reizēm.

Turklāt vakardien parādījās informācija, ka Vatastānā vairs nedarbojas četras radioaktīvā piesārņojuma novērošanas stacijas… diez kāpēc!?

Savukārt Twitter vietnē pēc incidenta tiek publicētas šādas radioaktīvā piesārņojuma kartes, kas iegūtas no satelītuzņēmumiem. Ir skaidri redzams, ka radioaktīvo putekļu un gāzu plūsma ir pārgājusi pāri visai Vatastānai un tām valstīm, kas atrodas Vatastānai kaimiņos dienvidaustrumos, viens otrs mongolis tā arī nesapratīs, kāpēc izbira mati un zobi: (uzspiediet uz bildes un vērojiet, kā radioaktīvais mākonis izplešas pāri vairākām valstīm)

Komentāri lieki, vai ne? Acīmredzami frāze „Kāda ir melu cena?” ir kļuvusi par saukli seriālam „Černobiļa”, kuru tik ļoti neieredz visi vatņiki, PSRS adepti, staļinisti un Rietumu nīdēji.

Tas, kas tagad notiek pēc kodolincidenta Severodvinskā, par visu vislabāk parāda mūsdienu Vatastānas režīma būtību un tās PSRS pēctecību. Putina režīms tāpat kā PSRS slēpj no saviem pilsoņiem pilnīgi visu. Nekas nav mainījies! Lūk, tādas tās lietas!

autori: Maksims Mirovičs

no krievu valodas tulkoja: Kosķiks Vatnijs

komentēja: Feģa Blatnijs

Avoti:

https://maxim-nm.livejournal.com/527312.html

http://www.meteorf.ru/product/infomaterials/91/19651/

https://meduza.io/feature/2019/08/17/vrachey-ne-predupredili-o-radiatsii-pri-lechenii-postradavshih-ot-vzryva-pod-severodvinskom-v-organizme-odnogo-medika-nashli-tseziy-137

https://www.svoboda.org/a/30118678.html

Atstāj komentāru: