NEDAUDZ PAR SITUĀCIJU DZIMTAJĀ MUHASRANSKĀ

Kāpēc ar Maskavas korumpēto Putlera režīmu neapmierinātie var iziet ielās un riskēt ar ieslodzījumu/krimināllietu un pat piekaušanu un pāris izsistiem zobiem, bet mēs Rīgā nevaram?

Vai tiešām esam vienalīdzīgāki par notiekošo galvaspilsētā nekā Krievijas krievi? Kas ir ne tā ar latviešu pašcieņu, cik ilgi lavieši ļaus sev dirst uz galvas?

Nedēļas sākumā SASKAŅAS/GKR bandītu grupējums (OPG) bez problēmām saglabāja varu Rīgas domē. Tas nozīmē, ka zagšana turpināsies. Rīgas Satiksmes problēmas arī. Par visu atkal maksāsim mēs – rīdzinieki. Bet RS gadījumā arī pārējie Latvijas iedzīvotāji, jo tagad žuļiku izjāto uzņēmumu nāksies subsidēt no vasts budžeta līdzekļiem!

Ielas ir pakaļā, tilti brūk, ekoloģija – zem katras kritikas, korupcija iet uz urrā! Un varu jau 10 gadus ir uzurpējis un nelaiž vaļā nepotisks, “roka roku mazgā” kleptokrātisks režīms.

Pietrūkst tikai kāda meža ugunsgrēka vai nesekmīga atomraķetes izmēģinājuma, lai es nudien sajustos tā itkā dzīvotu MUHASRANSKĀ!

Ko darīt? Par to noteikti domā daudzi. Vakar tviterī redzēju kā kāda dāma sprieda, ka “jāpagaida vēl nieka divi gadiņi, un tad varbūt beidzot Saskaņa tiks gāzta”. Pa šo laiku viņiem nāksies izsmelt visus mēslus, ko ir savārījuši…

Apbēdināšnu visus iepriekšminētajai kundzei līdzīgos optimistus! Saskaņa nekad pati savus mēslus nemēzīs. Ar to ir jāsamierinās jau tagad. Vienīgais, ko viņi paspēs izdarīt turpmāko divu gadu laikā būs aizdirst visu tik ļoti, ka pati RD būs kļuvusi par vienu lielu un smakojošu bankrota bedri, no kuras paši saskaņieši vēlāk bēgs kā no spitālīgā.

Ko mēs varam darīt? Elementāri. Sekot Maskavas opozīcijas piemēram un iziet ielās. Organizēt mītiņu pret korupciju Rīgas domē. Ierosināt portālā manabalss.lv petīciju par RD atlaišanu, balstoties koruptīvos skandālus. Iesniegt petīciju VARAM, Saeimā. Visur, kur likumiski to var izdarīt.

Mums ir jāizmanto vienīgais, kas mums kā tautai ir palicis – mūsu pilsoniso iniciatīvu!

Ticiet man šeit nav Maskava, ar steku pa galvu neviens nedos pat, ja Burovu sejā nosauksiet par PIMPI. Arī avtozakā uz tuvāko iecirkni neviens nevedīs un ar kājām nespārdīs.

Tāpēc nebaidamies – kritizējam RD vēl aktīvāk – aicinam cilvēkus doties protestos, sniedzam iekšā peticījas. Ja mūsu opozīcijas politiķi nevar saņemt sevi rokās un pārstāvēt godam tautas intereses domē – mēs to izdarīsim pašu spēkiem!

Atstāj komentāru: