Province: mediķu sadzīve bagātajā valstī

Neskatoties uz to, ka Vatastāna sevi pozicionē, ka bagātu un varenu valsti, visiem ir labi skaidrs, ka cilvēki perifērijā dzīvo, kā var un kā māk. Jo „naftas dolāri” paliek militārajai nozarei un nesamērīgi dārgiem projektiem, kur vairāk nekā 50% no tāmes ir paredzēti „otkatos”.

"Грязные обои, на полу - матрас": в соцсети показали, как выглядит комната отдыха бригады неотложки

Nesen sociālajos tīklos, kāds neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta (NMPD) ekipāžas šoferis nopublicējis sadzīves apstākļus savā darbā. Konkrētais NMPD punkts atrodas Arhangeļskas apgabala pilsētā Ņandomā. Šofera publicētajos attēlos tiek atainota vīriešu atpūtas telpa, kad personāls gaida jaunus izsaukumus.

"Грязные обои, на полу - матрас": в соцсети показали, как выглядит комната отдыха бригады неотложки

Netīras sienas un grīdas matrači uz grīdas, viens galds un viens krēsls, kuri saglabājušies vēl no „varēnās padomijas” laikiem.

https://i0.wp.com/cdn.fishki.net/upload/post/2019/09/11/3083064/skrin-2.jpg?w=723&ssl=1

Uz publikācijām reaģēja NMPD vadība un pašvaldības pārstāvji, apgalvojot, ka tāpat nav īsta atpūtas telpa, jo īstā atrodas ēkas citā pusē, un publicētās bildes ir iestudējums un tās uzņemtas konkrētā šofera brīvdienā. Vadība arī norādījusi, ka drīzumā (neprecizējot) tiks uzsākts remonts, lai uzlabotu sadzīves apstākļus. Visam pa vidu NMPD paspēja uz pāris dienām atņemt matračus, un telpas interjeru papildināt ar pāris jauniem krēsliem.

"Грязные обои, на полу - матрас": в соцсети показали, как выглядит комната отдыха бригады неотложки

Šoferis, pēc visa šī jandāliņa, piegāza vēl eļļu ugunij, nofilmējot reālo situāciju NMPD punktā, kurā iezīmējās neapskaužamā situācija.

https://i0.wp.com/cdn.fishki.net/upload/post/2019/09/11/3083064/skrin-4.jpg?w=723&ssl=1
https://i0.wp.com/cdn.fishki.net/upload/post/2019/09/11/3083064/skrin-5.jpg?w=723&ssl=1

https://fishki.net/3083064-grjaznye-oboi-na-polu—matras-v-socseti-pokazali-kak-vygljadit-komnata-otdyha-brigady-neotlozhki.html

Atstāj komentāru: