Abel The Vatnik Wear

Vai tas ir dziednieks, svētais, burvis vai supermens? Nē! Tas ir mazais Ābels, labi pazīstamais saulespuķu žļembātājiņš Vladimirs Lindermans, kurš kļuvis par lielu slavenību Vatastānas populārākajā ziņu aģentūrā Sputnik. Pats sevi Vladimirs dēvē par Latvijas politiķi, žurnālistu un krievvalodīgo tiesību aizstāvi. Piekritīsiet, ka kādam ir jānes šis krievvalodīgo aizstāvju sakrālais upuris.

Vatņiks Vladimirs, izmantojot ziņu aģentūru Sputņik, labprāt dalās savās šizofrēniskajās pārdomās par to cik Latvijā vis slikti un izplata dažādas sazvērestības teorijas. Jaunākā no tām saistīta ar Latvijas politiskās elites nepārliecinātību savā stabilitātē. Viņš uzsver, ka daļa Latvijas politiķu ir ciniķi un vienkārši trakie, kuri baidās, ka zīmola Black Star Wear krekliņi ar Putina attēlu aizvietos puķu klēpjus, sagaidot „zaļos cilvēciņus”.

Viņš uzsver, ka radikāli nacionālistiski noskaņotajiem ir jāpārbaudās Tvaika ielā. Te gan rodas jautājums, no kurienes tādas zināšanas par iespējām pārbaudīt garīgo veselību un to uzlabot? Varbūt tas skaidrojams ar viņa kādreizējām aktivitātēm nacionālboļševiku rindās. Lai gan var novērot labvēlīgo Tvaika ielas ietekmi uz Vladimira garīgo veselību, līdz pilnīgai prāta skaidrībai vēl ir tāls ceļš ejams, bet, vismaz pēdējā laikā nav novērotas agresijas epizodes ar mēģinājumiem fiziski uzbrukt valsts galvai, kā tas notika 2002.gadā.

Brīvajā laikā viņš ir arī apģērbu dizainers. Pašam prieks un mute smaida par jaunāko pašdarinājumu ar ko lepni lielās intervijas laikā – pelēkas krāsas krekliņu ar Georga lentes motīvu uzšuvi uz labās rokas. [Iespējams viens no pret agresijas terapijas veidiem] Pats Lindermans, priecīgi smaidot, norāda, ka gadījumā, ja Georga lentītes tiks aizliegtas, viņa jaunā apģērbu līnija atrisinās radušos problēmu. Plāno konkurēt ar Black Star Wear, parādot, ka arī viņš uz šo un to ir spējīgs. Vēl tik viņam atļauties vietu TC Alfa, vai arī šis ir biznesa plāns nākamā gada Vatņiku šabašam 9.maijā, kur līdztekus sarkanajām neļķēm varēs iegādāties Abel The Vatnik Wear.

Malacis Lindža – tev viss sanāk!

Maskavā aizturēts kādreizējais Latvijas nacionālboļševiku līderis Vladimirs Lindermans

https://www.tvnet.lv/5034799/maskava-aizturets-kadreizejais-latvijas-nacionalbolseviku-lideris-vladimirs-lindermans

Advokāts: Krievija deportē Lindermanu uz Latviju (papildināts)

https://www.delfi.lv/news/national/politics/advokats-krievija-deporte-lindermanu-uz-latviju-papildinats.d?id=20549757

Lindermanu atzīst par vainīgu neatļautu sprāgstvielu glabāšanā

https://www.delfi.lv/news/national/criminal/lindermanu-atzist-par-vainigu-neatlautu-spragstvielu-glabasana.d?id=22108487

Atstāj komentāru: