Vatastānas atspoguļojums okupētajā Luhanskā

Daudz tiek rakstīts par situāciju pie mums kaimiņos Vatastānā, kura ir tik liela un bagāta valsts, ka nav spējusi sakārtot infrastruktūru, lai tās iedzīvotāji spētu ne tikai pārvietoties pa līdzeniem ceļiem (arī zeminikiem), bet arī dzīvot mājās, kurās pievilkta elektrība, gāze un kanalizācija.

Šoreiz stāsts nebūs par kārtējo cūcību kaimiņos, bet par to, kā Vatastānas nekārtība un bardaks tiek pārnests uz tās satelītiem, šoreiz uz pašpasludināto Luhanskas tautas republiku (LTR), kas vēl joprojām de iure ir Ukrainas teritorija. Bieži citētais blogeris Maksims sagatavojis priekšzīmīgu fotoreportāžu ar jaunākajiem foto attēliem no Luhanskas.

Jāatzīmē, ka savā rakstā Maksims norādījis, ka tās saucamās LTR un Doņeckas tautas republikas, kas bauda Vladimira Putina protektorātu – ir pats īstākais padomijas iemiesojums 21.gadsimtā. Turklāt, ja ir iespēja komunicēt ar kādu no tā saucamo republiku fanātiķiem, tad uzzināsiet, ka viņi visi kā viens ienīst ASV, ir pret Rietumiem noskaņoti, patīk viss no PSRS laikiem, lasa fantastikas grāmatas par ceļošanu pagātnē un „mīl” Staļinu – faktiski tie ir visizteiktākie staļinisti, kuri „pašpasludinātu republiku” aizsegā cīnās pret civilizāciju.

Zemāk publicētās bildes ir uzņemtas slepus, kad tuvumā ir bijis maz cilvēku vai vispār nav bijuši, jo okupētajā Luhanskā ir radīt 1937.gada „Lielā terora”(*) atmosfēra līdz ar to par šādu foto uzņemšanu cilvēki varēja nokļūt, kādā no represīvo iestāžu „pagrabiem”, kas, kā mums ļoti labi zināms, ir visīstākais staļinisma elements, kas funkcionē okupētajās Ukrainas daļās.

Tirdzniecības telpas pamestas un pustukša māja

Sadzīviskā līmenī cilvēkiem ir jādzīvo blakus miskastu kaudzēm, jo komunālo pakalpojumu nodrošināšana visai formāla. Vasaras mēnešos tas ir ļoti aktuāls jautājums, jo vairo ne tikai grauzēju apjomus, bet arī dažādu infekciju slimību izplatīšanos.

Runā, ka tagad šajās telpās ir izvietota kaujiniku bāze/noliktava

Daudzi veikalu tīkli nestrādā, un tie 2014.gadā ar Kremļa atbalstīto kaujinieku palīdzību tika vienkārši izlaupīti. Tika zagts viss, kas nebija piesiets.

Vairs nav sadzīves tehnikas veikals

Avoti:

https://maxim-nm.livejournal.com/

Skaidrojums:

(*)Lielais terors bija politiskās represijas un vajāšanas Padomju Savienībā no 1936. līdz 1938. gadam, kuras notika Josifa Staļina vadībā. Represijas skāra galvenokārt komunistiskās partijas biedrus, Sarkanās armijas vadību, zemniecību un nacionālās minoritātes.

Atstāj komentāru: