Naftas lielvara nespēj sevi nodrošināt ar kvalitatīvu degvielu

Kā zināms Vatastāna sevi uzskata par „sverhderžavu” un tai ir pieejamas visas jaunākās tehnoloģijas, ja runa ir par sausās tualetes būvniecību. Šoreiz interesanta ziņa no aiz robežas par to, kā tad „draudzīgajiem” kaimiņiem iet ar degvielas kvalitāti.

Izrādās, ka plašajā Vatastānā viss nav tik spoži un
Jaunākā informācija liecina par to, ka vismaz 10% no Vatastānas degvielas uzpildes stacijās tirgotā benzīna un dīzeļdegvielas ir viltota jebšu vienkārši tiek tirgots nekvalitatīvs produkts ar augstu sēra piemaisījumu. Diezgan absurda situācija kaimiņos, kas parasti var lepoties ar augstiem naftas ieguves rādītājiem. Laikam jau vatņiku uzņēmējiem ir goda lieta nedaudz apčakarēt savējos, tirgojot kreiso degvielu.

Objektivitātes nolūkos gan jāsaka, ka vēl 2015.gadā Vatastānā kreisās degvielas īpatsvars bija 20%, un, pateicoties dažādu sodu sistēmai, tas nu ir samazinājies līdz 10%. Kurš gan tic Vatastānas statistikas rādītājiem, ja pat paši vatņiki perifērijā tam netic. No drošiem avotiem pierobežā ir arī iegūtas ziņas, ka ievestā degviela no Vatastānas daudz ātrāk nokauj filtrus un motorus, kuri tiek darbināti ar kreiso degvielu – varbūt karma?! Maz ticams, ka tas ir saistīts ar sānslīdi pa zeminieku „Tokyo Drift” manierē.

Visiem Vatastānas faniem šis ir vēl viens apliecinājums, ka tur nebūt nav tik spīdoši un koši, kā to atspoguļo Kremļa propagandas kanāli.
P.S.
Uzmanies liet iekšā kreiso degvielu pat ja tā nav no Vatastānas, lētāks nav sinonīms kvalitatīvs.
Petja Janovičš

Avots:
https://lenta.ru/news/2019/09/26/fuel/

Atstāj komentāru: