Dienas vatņiks – Igors Meija

Šīs dienas vatņiks Igors Meija savā laikā ir ieguvis jurista izglītību. Diemžēl viņš ir vēl viens vatņiks, kurš ir absolvējis Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti. Kāds tur brīnums, ņemot vērā diezgan pagaro epopeju ar prokremliski noskaņotā LU rektora Muižnieka atstādināšanu no LU stūres.

Pats Igors par sevi raksta, ka reiz strādājis “Latvijas televīzijā” kā populāras ekonomiski orientētas programmas producents. Vēlāk nodibinājis konsultāciju uzņēmumu, kas specializējās tādās jomās kā ietekme uz sabiedrības viedokli, izmantojot reklāmu un dažādus pasākumus, laikam jau diez ko labi tie darbi nevedās, ja tagad šo vatņiku bieži var sastapt prokremliskajos medijos zākājam Latviju, to apsaukājot par neizdevušos valsti un pie visa vainojot jau atkal žungāru bubuli Sorosu. Kādā no intervijām prokremliskajma radio Baltkom viņš ar smaidu uz lūpām piekrita prātu izkūkojušajam bijušajam SAB šprotu ekspertam Arnoldam Babrim, ka mums visiem būtu jābūt pateicīgiem čekistiem par to, ka nodrošinājuši\panākuši Latvijas neatkarību.

Ja paskatamies uz to, ka Igora klienti ir bijuši “Latvijas mobilais telefons”, “Sonera”, ”Alcatel” (Norvēģija); “Latvenergo”, “Pasaules banka”, “Rīgas ūdens” , “Hoetika”, “Rīgas gaisma”, tad var redzēt, ka vairums no tiem savā laikā ir bijuši iesasitīti daudzos jo daudzos korupcijas skandālos, kuru rezultātā latvieši ir folklorizējuši Šlesera, Šķēles un vairāku citu vīru un sievu vārdus.

Turklāt, Igors kopojas ar citiem vatņikiem Normunda Grostiņa un Edvīna Puķes vatņku apvienotajā prokremliski noskaņotajā grupējumā ar nosaukumu “Centra Partija”, kas uzskatāma par samērā nedraudzīgu organizāciju Latvija un Eiropas Savienībai kopumā.

Pēdējā laikā šis vatņiks uzstājas prokremliskajos medijos, gaudojot par to, ka Latvija grauj cittautiešu (krievu) bērnu psihi, liekot tiem skolās mācīties latviešu valodā.

P.s. Cik daudz jūs zināt “labu” advokātu, kuri ikdienā vada būvuzņēmums un piepelnās, zākājot Latviju prokremliskajos medijos?!

4 comments

  • Fakts nr.1. Muižnieka vadītajā LU ģeogrāfiju studentiem pasniedz prokremliski noskaņotais NRA žurnālists Paiders, kurš izmanto katru iespēju slavināt Putina režīmu ne tikai NRA rakstos, bet arī lekciju laikā! Vai tas nav rektora kompetencē atlaist šādu mūdzi.
   Fakts nr.2. LU rektora Muižnieka vārds ir ticis izvilktrs ārā no čekas maisiem, viņš, protams, neko nezina, vien izliekas par baltu un pūkainu. Paprasi jebkuram cietumā, par ko sēdi, tev atbildēs – ne par ko, mani iegāza, es neesmu vainīgs!

   Fakts nr.3. Sabiedrības neizpratni izraisījusi augstu esošo un bijušo amatpersonu saviesīgā pasēdēšana ar Krievijas Tirdzniecības un rūpniecības palātas pārstāvjiem. Viesi no kaimiņvalsts Latvijā bija ieradušies, lai tiktos ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pārstāvjiem un kopā svinētu desmit gadus kopš abu organizāciju sadarbības sākuma. Taču, kā ziņoja TV3 raidījums “Nekā personīga”, viens no vizītes pasākumiem noticis Latvijas Universitātē (LU), kopīgi vērota filma, kuras laikā pozitīvā gaismā pieminēta Krimas aneksija. LU rektors Indriķis Muižnieks un bijušais Valsts prezidents An­dris Bērziņš šo filmu sveikuši ar aplausiem.

   • Lūk, kas par skaistu pierādījumu, puika Muižnieks no čekas maisa tiekas ar saviem saimniekiem/kolēģiem Primakovu, Vešņakovu un vēl kādu ērgli no Kremļa!

Atstāj komentāru: