Site icon Vatastānas hronika

Dienas vatņiks – Igors Meija

Šīs dienas vatņiks Igors Meija savā laikā ir ieguvis jurista izglītību. Diemžēl viņš ir vēl viens vatņiks, kurš ir absolvējis Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti. Kāds tur brīnums, ņemot vērā diezgan pagaro epopeju ar prokremliski noskaņotā LU rektora Muižnieka atstādināšanu no LU stūres.

Pats Igors par sevi raksta, ka reiz strādājis “Latvijas televīzijā” kā populāras ekonomiski orientētas programmas producents. Vēlāk nodibinājis konsultāciju uzņēmumu, kas specializējās tādās jomās kā ietekme uz sabiedrības viedokli, izmantojot reklāmu un dažādus pasākumus, laikam jau diez ko labi tie darbi nevedās, ja tagad šo vatņiku bieži var sastapt prokremliskajos medijos zākājam Latviju, to apsaukājot par neizdevušos valsti un pie visa vainojot jau atkal žungāru bubuli Sorosu. Kādā no intervijām prokremliskajma radio Baltkom viņš ar smaidu uz lūpām piekrita prātu izkūkojušajam bijušajam SAB šprotu ekspertam Arnoldam Babrim, ka mums visiem būtu jābūt pateicīgiem čekistiem par to, ka nodrošinājuši\panākuši Latvijas neatkarību.

Ja paskatamies uz to, ka Igora klienti ir bijuši “Latvijas mobilais telefons”, “Sonera”, ”Alcatel” (Norvēģija); “Latvenergo”, “Pasaules banka”, “Rīgas ūdens” , “Hoetika”, “Rīgas gaisma”, tad var redzēt, ka vairums no tiem savā laikā ir bijuši iesasitīti daudzos jo daudzos korupcijas skandālos, kuru rezultātā latvieši ir folklorizējuši Šlesera, Šķēles un vairāku citu vīru un sievu vārdus.

Turklāt, Igors kopojas ar citiem vatņikiem Normunda Grostiņa un Edvīna Puķes vatņku apvienotajā prokremliski noskaņotajā grupējumā ar nosaukumu “Centra Partija”, kas uzskatāma par samērā nedraudzīgu organizāciju Latvija un Eiropas Savienībai kopumā.

Pēdējā laikā šis vatņiks uzstājas prokremliskajos medijos, gaudojot par to, ka Latvija grauj cittautiešu (krievu) bērnu psihi, liekot tiem skolās mācīties latviešu valodā.

P.s. Cik daudz jūs zināt “labu” advokātu, kuri ikdienā vada būvuzņēmums un piepelnās, zākājot Latviju prokremliskajos medijos?!

Exit mobile version