Kādi velni strādā Rīgas Domē?

Mani nedaudzie, bet lojālie lasītāji noteikti būs pamanījuši, ka ik pa reizei mājaslapā un FB lapā tiek publicēta rubrika ar nosaukumu – DIENAS VATŅIKS. Tur parasti tiek iekļauta informācija par lasītāju iesūtītajiem vai paša uzostajiem Kremļa adeptiem, kas nekautrējās internetā dižoties ar savu pro-kremlisko un pret-latvisko nostāju.

Viens no DIENAS VATŅIKA titula kandidātiem, kuru man ir neskaitāmas reizes iesūtījuši lasītāji ir kāds ALEKSANDRS LAPINS. No sākuma īpašu uzmanību šim vīrelim nepievērsu, likās, ka viņš ir pārāk nenozīmīgs marginālis, kurš neko vairāk par Putina plikā torsa aplaizīšanu internetā nemāk. Tiesa – nu ir izrādījies, ka manis minētais kungs – Putina fetišists – iespējams, ir sācis strādāt Rīgas Domē! Tāda informācija ir parādījusies viņa „Facebook” profilā.

Šo pirmdien, 14.oktobrī, Aleksandrs savā profilā ievietoja vairākus attēlus, kuros redzams, uzstājoties no Rīgas Domes tribīnes. Savukārt bildēm pievienotajā tekstā tika minēts, ka mūsu varonis ir uzsācis darba gaitas Rīgas Attīstības departamentā kā deputāta palīgs.

Papildus tam otrdien, 15.oktobrī, Aleksandrs publicēja vēl vienu fotogrāfiju no Rīgas Domes telpām, šoreiz pozējot pie ex-saskaņieša Alekseja Rosļikova kabineta. Fotogrāfiju pavadīja neviltota prieka pārpildīts teksts, ka „OMON ir iefiltrējies Rīgas Domē” un „Rīga ir mūsu [acīmredzot domāts – vatņiku]”!

Kas ir Aleksandrs Lapins un, kāpēc mums vajadzētu satraukties, ka viņš strādā Rīgas Domē?

Īsajā versijā atbilde uz šo jautājumu skanētu aptuveni šādi: „Aleksandrs ir vatņiks. Punkts”.

Garajā versijā situācija ir mazliet sarežģītāka, jo Aleksandrs, ir nevis vienkārši vatņiks, bet gan VATŅIKS ar lielajiem burtiem. Aleksandrs ir vates pati esence – ideoloģiski pārliecināts ar zemām intelekta spējām apveltīts padomju parazīts, kurš ik mirkli uz šīs pasaules velta PSRS glorificēšanai un neatkarīgās Latvijas zākāšanai.

Pirmkārt, Aleksandrs ir izbijis OMONietis. Tātad burtiski savām rokām pirms 30 gadiem cīnījies pret Latvijas neatkarību. Lai gan OMON’s jau sen ir likvidēts, PSRS sabrucis, bet Latvija neatkarīga, Aleksandrs ir palicis lojāls savam iepriekšējam darba devējam un par to labprāt atgādina pārējai sabiedrībai.

Piemēram, Aleksandra FB profilā periodiski parādās ieraksti, kuros viņš apgalvo, ka joprojām kalpo PSRS. Kā piemērus var minēt ierakstus no 26.septembra un 16.augusta – abos tiešā tekstā tiek zvērēta uzticība PSRS.

Kādā citā ierakstā no 13.septembra, Aleksandrs izrāda OMON nozīmīti, bet OMON kaujiniekus dēvē par „pēdējiem dzimtenes (PSRS) karavīriem”. Ieraksta beigās tiek minēts, ka OMONieši Latvijā noteikti vēl atgriezīsies – tātad praktiski draudēts ar valsts atkārotu okupāciju. Aplūkojot pēdējo 2 mēnešu laikā veiktos ierakstus nākas secināt, teju vai katrs trešais RD jaunā darbinieka ieraksts ir veltīts PSRS/Krievijas varenības slavināšanai un Latvijas noniecināšanai.

Interesanti, ka pēc FB publicētajām bildēm var secināt, ka Aleksandrs ir bijis viens no retajiem Latvijas iedzīvotājiem, kas bija stāvā sajūsmā par T/C „Alfa” atklāti Kremļa „kabatas repera” Timati veikalu, kurā tika tirgota kolekcija „Armija Rossii”.

Papildus pārspīlētam PSRS dročerismam pie datora, Aleksandrs nekautrējas savus šovinistiskos uzskatus paust arī ārpus mājām. Piemēram, jūnijā viņš viesojās Krievijas Dienas svinībās VEF kultūras pilī. Viņa FB profilā ir ievietota arī bilde, kur Aleksandrs ir redzams kopā ar Krievijas vēstnieku Jevgeņiju Lukjanovu.

Lai gan Aleksandrs, kā noskaidrojām ir OMONietis, tas netraucē viņam augustā apmeklēt arī Krievijas armijas desantnieku dienas svinības. Arī šogad viņš savā FB profilā ir dalījies ar bildi no Vērmanes dārza, kur kopā ar citiem „iekarsušiem” PSRS dročeriem svin okupācijas karaspēka gaisa desanta spēku dibināšanas dienu.

Viena no Aleksandra pēdējām fotosesijām tika aizvadīta pagājušajā svētdienā, 13.oktobrī – vienu dienu pirms stāšanās darbā Rīgas domē, kad Aleksandrs atradās Krievijas vēstniecības organizētajā Ķīšezera forsēšanas pasākumā par godu „Rīgas atbrīvošanai no fašistiskajiem iekarotājiem”. Šajā pasākumā Aleksandrs, spriežot pēc bildēm, no vēstniecības puses tika apbalvots arī ar medaļu. Analogas medaļas saņēma arī virkne citu labi zināmu t.s. Krievijas ietekmes aģentu (Lindermas, Gapoņenko, Aļeksejevs utml.)

Un tagad padomājiet, ja mūsu šīs dienas vatņiks nemelo un patiešām, ir kļuvis par RD deputāta palīgu, un pilntiesīgu Domes darbinieku, vai tam nevajadzētu būt vismaz neliela mēroga skandālam?

Kāpēc manu un citu rīdzinieku nodokļi būtu jātērē, lai maksātu algu šim te parazītam, kas nevis vienkārši ir pro-kremlisks, bet atklāti fano par Latvijas okupāciju un draud to atkārtot!?

Ņemot vērā visu iepriekš minēto informāciju, es vēlētos uzdot jautājumu Rīgas Domei un personīgi deputātam Aleksejam Rosļikovam – vai Aleksandrs Lapins patiešām ir nodarbināts RD un vai viņam nebūtu laiks šo darbavietu pēc iespējas ātrāk pamest savu šovinistisko un pret-latvisko uzskatu dēļ?

Jautājumu viennozīmīgi iesūtīšu Rīgas Domei un atbildi publicēšu blogā Vatastānas hronika.

Hronists Indriķis

One comment

Atstāj komentāru: