PSRS mocīto strādnieku vēstījums vatņikiem un Vatastānas adeptiem

Šodien vēlos vērst jūsu uzmanību uz ļoti interesantu tēmu, kas, protams, attiecas uz PSRS un Vatastānas adeptu kaitināšanu, bet tas ir ļoti vajadzīgs, lai varētu labāk saprast šodienu un to situāciju, kurā esam pašlaik. Kā jūs jau zināt, arī PSRS laikos cilvēkiem patika atstāt vēstījumus nākamajām paaudzēm, piemēram, iemūrējot tos daž ne dažādās stroikās, ēku pamatos utml. Tos parasti atstāja kaut kādi īpaši atlasīti komjauniešu kolektīvi un lielākie PSRS sistēmas pakaļas laizītāji, bet pats vēstījuma iemūrēšanas pasākums ar pompu tika rādīts propagandas televīzijā un par to tika daudz rakstīts avīzēs. Neskatoties uz to, arī parastais proletariāts mēdza slepus, varai nezinot, atstāt šādus tādus vēstījumus, kas atklāj visu patiesību un reālo dzīvi PSRS.

Tieši tā, šoreiz būs stāsts par vienu no šādiem neoficiālajiem vēstījumiem. Nesen, kāda Čeļabinskas dzemdību nama remonta laikā, celtnieki atrada aizzīmogotu Russkaja šņabja pudeli ar vēstījumu iekšā nākamajām paaudzēm. Pudele acīmredzami bija saglabājusies no padomju laikiem. Izrādās, ka šoreiz tieši parastie strādnieki, kuri bija cēluši vai remontējuši attiecīgo dzemdību nabu, bija nolēmuši atstāt pāris skarbus teikumus par viņu nabadzīgo realitāti.

Personīgi man bija ļoti interesanti izlasīt atklāto īso vēstuli, kura vēlreiz apliecināja to, ko es mēdzu rakstīt par PSRS un Vatastānu. Lūk, arī pati vēstule no šņabja pudeles:

Lūk, arī pilns vēstījuma teksts, ja gadījumā kāds nespēj salasīt autora rokrakstu:

1980.gada 16.oktobris. Šeit strādāja Nikolaja Gorlanova namdaru brigāde.

Namdari  Mihails Lavrjonovs, Mihails Litvinenko, Fjodors Aņikins un citi, pavisam kopā 16 cilvēki. Piektās klases namdara mēnešalga 180 – 200 rubļi. Ar pārtikas produktiem it kā varētu iztikt, bet gaļu neesam ēduši jau vairākus gadus. Mūsu vadonis Brežņevs to sūta pāri robežai Kambodžas nēģeriem, arī uz Indiju, Irānu un Koreju. Kopumā dzīvot nav viegli. Pasaulē ir nemierīgi, notiek vieni vienīgi kari.

Tas, kurš atradīs šo zīmīti, lai paziņo par to.

Tas arī viss.

Uzredzēšanos, Lavrjonovs.

Man jau liekas, ka šī īsā vēstulīte ir patiesi satriecošs un patiess teksts, kas pasaka daudz vairāk par aizgājušo ēru, nekā visi pārējie komjauniešu pompozie vēstījumi pēctečiem „sudraba” kapsulās ar pasaciņām par miljardiem tonnu izlietā čuguna un triljoniem tonnu nokultās labības.

Namdaris Lavrjonovs trijos teikumos spēja apstiprināt reālo algas līmeni „attīstītajā” Brežņeva PSRS, proti, ka tā bija ap 140 rubļiem mēnesī (toreiz namdari saņēma vairāk). Viņš arī apstiprināja reālo pārtikas preču klāstu padomju veikalos („gaļu neredzējām gadiem”) un viņš pierādīja to, ka arī parastie strādnieki saprata padomju „projektu” muļķību un bezjēdzīgumu. Kādu „projektu”? Piemēram, karš Afganistānā!

Iespējams, ja būtu vairāk šādu vēstījumu, tad tagad PSRS fanu būtu mazāk, jo vairāk cilvēku zinātu patiesību un nebaidītos no tās.

Pievērsiet, lūdzu, uzmanību tam, ka cilvēki jau tad ļoti labi saprata lietu īsto būtību, to ka komunistu režīms uz velna paraušanu šķērdējās pa labi un pa kreisi ar parasto pilsoņu labklājību, to ziedojot visādiem nemierniekiem, kas ar plikām pakaļām skraidīja Kambodžā un daudzās citās līdzīgās izgāztuvēs Āfrikā un Dienvidamerikā. Turklāt tik tikko Putlers jau kuru reizi atbrīvoja šīs „valstis” no parādu atmaksas.

P.S. Lielos vilcienos un mazos vagonos nekas nav mainījies, arī Vatastāna ar Putleri priekšgalā turpina realizēt līdzīgus projektus Austrumukrainā, Kaukāzā un Ziemeļāfrikā!

autors: Maksims Mirovičs

no krievu valodas tulkoja: Kosķiks Vatnijs

komentēja: Feģa Blatnijs

Avoti:

https://maxim-nm.livejournal.com/542651.html

https://vatastan.com/2019/10/01/salidzinasim-cilveku-pirktspeju-psrs-laikos-ar-pirktspeju-musdienas-stasts-par-algam/

https://vatastan.com/2019/08/22/psrs-zelta-laikos-provinces-valdija-briesmiga-nabadziba-propaganda-nav-patiesiba/

https://vatastan.com/2019/04/25/ka-atpazit-vatniku-psrs-un-vatastanas-adeptu-un-fanu-iedalijums/

Atstāj komentāru: