Vatastānas FSB IT speciālisti beidzot ir piedzemdējuši Čeburnetu

Nesen parādījās viena ļoti slikta ziņa, proti, ka Vatastānā beidzot ir sācis darboties tā sauktais „māņticīgais” suverēnais internets, ko mēs vatņiku mednieki un atmaskotāji dēvējam par Čeburnetu! Sākot ar š.g. 1.novembri Vatastānā stājās spēkā tas pats likums par „suverēno internetu”, ko bija sagatavojuši Vatastānas domes deputāti. Pašā Vatastānā vēl daži palikušie normālie cilvēki šo prokremlisko un garīgo „suverēno internetu” jau sen pa jokam sauca par Čeburnetu, bet neviens vēl piecus gadus iepriekš nespēja iedomāties, ka Čeburnets kļūs par Vatastānas realitāti.

Man personīgi liekas, ka „suverēnā interneta” pamatā ir Putina režīma vēlme abstrahēties no pārējās pasaules, maksimāli aizsargājot sevi no paša tautas, kura jau tagad brūk virsū no visām pusēm, pieprasot atbildes uz saviem jautājumiem. Putina režīms saprot, ka vienīgais veids kā cīnīties ar tautas mīlestības naidīgajām izpausmēm ir monopolizēt medijus un ieviešot cenzūru tāpat kā „vecajos labajos” PSRS laikos. Tas tikai pierāda, ka nevienam nepatīk, ka par to ierēc internetā, vēl jo vairāk, ja ir par ko, un tas ir to pelnījis, vienalga vai tas ir Putins, vai kāds cits korumpants jebkurā citā valstī.

Tāpēc šoreiz padiskutēsim mazliet par Vatastānas tehnoloģisko brīnumu – Čeburnetu.

Kas tas vispār ir par zvēru?

Izveidot „suverēno internetu”, citiem vārdiem sakot, prokremlisko Čeburnetu ieteica izveidot Vatastānas domes deputāti, kaut gan šo ideju vēl agrāk bija apsprieduši Vatastānas specdienesti – KGB mantinieki, kuri tagad arī valda Vatastānā.

It kā visam vajadzētu darboties kaut kā šādi – pirmkārt, tiek palaista programma ar skaistu nosaukumu „Ciparu ekonomika”, iztērējot 30 miljardus Vatastānas nodokļu maksātāju koka rubļus. Otrkārt, visi sakaru operatori uzstāda speciālu aparatūru, ko viņiem laipni par viņu naudu piegādās Roskomnadzor. Tā ir organizācija, kura izpilda sakaru operatoru un informācijas tehnoloģiju lietotāju tiesāšanas un cenzēšanas funkciju Vatastānā.

Turklāt, plānots, ka Vatastānā pēc dažiem gadiem parādīsies kaut kāda „domēnu nosaukumu nacionālā sistēma”, kura dublēs to domēnu nosaukumus un autonomo sistēmu numurus, kurus izmanto Vatastānas patērētāji. Ja kāds nesaprata, tad iztulkošu vienkāršiem cilvēkiem saprotamā valodā. Ideja ir tāda, ka Vatastānas internets pats veidos savas pūstošo Rietumu interneta vietņu cenzētas versijas, kas būs pieejams Vatastānas iedzīvotājiem.

Nesen Putlers arī pavēlēja Vikipēdijas vietā radīt kaut kādu „lielo Vatastānas enciklopēdiju”, kur varētu publicēt daudz „patiesāku” informāciju. Acīmredzot pēc kāda laika arī tur tiks grieztas ar žileti laukā lapas ar informāciju par Lavrentiju Paliču Beriju.

Priekš kam Putina režīmam Čeburnets?

Acīmredzot „suverēnais internets” nav nekāda deputātu pašiniciatīva, bet Vatastānas specdienestu (FSB, GRU un SVR) projekts. Vatastānā tagad valda KGB mantinieki, tie dara, ko vien vēlas. Būtībā Čeburnets sevī iemieso globālo likumu par cenzūru. Par tādu cenzūru, kas eksistēja tikai PSRS! Visus šos gadus internets veiksmīgi attīstījās, cilvēki no dažādām valstīm kļuva tuvāki viens otram, tie veiksmīgi spēja apmainīties ar informāciju, viedokļiem un uzskatiem, bet Vatastānas adepti uz visu to skatījās un nodomāja, kā lai to aptur, kā lai tam patraucē un kā lai atgriež prokremlisko Staļina laika sverhģeržavu. Diemžēl Vatastānas iedzīvotāji tagad ir atrauti no pārējās pasaules informācijas telpas… prātu zombēšanai uzņem arvien lielākus apgriezienus!

Dzīvē Čeburnets darbosies šādi, piemēram, tikko kā uzradīsies kaut mazākā masu protestu iespējamība vienā vai otrā Vatastānas reģionā, tad attiecīgajā valsts nogabalā tiks cenzēta informācijas plūsma internetā, vai internets tiks atslēgts pavisam. Specdienestiem būs neierobežotas iespējas regulēt un kontrolēt informācija plūsmu, piemēram, slēpt informāciju par „protestiem Maskavā”, tā vietā tev liekot skatīties Donas kazaku taurētāju orķestra koncertu par godu kārtējai Ļeņina dzimšanas dienai.

Turklāt informācija par Vatastānas līderu ofšoriem un karu Ukrainā no Čeburneta pazudīs pavisam. Nekā tāda nav bijis un nebūs!

Spriežot pēc Vatastānas iedzīvotāju klusēšanas, viņiem viss ir pie vienas vietas un viņi ir ar to mierā. Tagad var mierīgi gatavoties padomju laika dzimtbūšanas ieviešanai! Kā jau es reiz teicu, „Ar Krieviju ir cauri: tās pilsoniskā sabiedrība ir vatņiku sabiedrība!

autors: Maksims Mirovičs

no krievu valodas tulkoja: Kosķiks Vatnijs

komentēja: Feģa Blatnijs

Avoti:

https://maxim-nm.livejournal.com/544887.html

https://vatastan.com/2019/07/03/psrs-tv-propagandas-un-melu-masina/

https://vatastan.com/2019/07/24/ar-vatastanu-ir-cauri-tas-pilsoniska-sabiedriba-ir-vatniku-sabiedriba/

Atstāj komentāru: