Krievijas humorists Maksims Galkins apkauno Putinu un Putina „krievu pasauli”

Ir tāds Vatastānā joku plēsējs vārdā Maksims Galkins (Максим Александрович Галкин), kurš, cik man zināms, pēdējā laikā ir sācis cītīgi mācīties latviešu valodu. Diez kāpēc?

Pirmkārt, viņam un arī viņa dārgajai Allačkai ir īpašumi Latvijā, kā minimums – grezna villa mūsu dārgajā Jūrmalā, kuru tik ļoti ir iecienījuši bagātie krievi no Krievzemes (gan sliktie, gan labie).

Otrkārt, izskatās, ka viņam ir piegriezies bardaks, kas notiek Vatastānā, viņam ir apnicis Putins un Putina „krievu pasaule”, kaut arī necik nesen pats pie tās piederēja ar visu Jaunā Viļņa estrādi.

Jūs teiksiet, „nevar būt (!), viņš tak ir tāds pats vatņiks, kā visi pārējie, par kuriem līdz šim esam ierēkuši!” Bet es jums teikšu, nē (!), jo viņš tagad to dara kopā ar mums. To pierāda viņa nesenie stand up šovi, kuru laikā viņš velta skarbus vārdus Putinam, Žirinovskim un visiem pārējiem vecajiem Vatastānas domes perdeļiem. Viņš kārtīgi ierēc un liek to darīt arī visiem atnākušajiem skatītājiem. Līdz ar to loģisks secinājums, Galkins var kravāt čemodānus un tīt makšķeri no Vatastānas, ja, protams, negrib atrauties ar pātagu no kāda Donas kazaka, vai dabūt torti un zeļonku sejā no kāda kvēla Putlera aizstāvja, kā reiz to piedzīvoja Pussy Riot meitenes un vēl viens otrs Putina režīma oponents.

Lūk, video, kurā pats Galkins, plēsdams jokus, paskaidro, kas notiek Vatastānā!

Atstāj komentāru: