Dienas vatņiks Jānis Kuzins atlaiž Saeimu!

Pirms kāds no jums domā parakstīties par Saeimas atlaišanu, iesaku iepazīties tuvāk ar Jāni Kuzinu. Viņš ir viens no daudzajiem vatņikiem un korumpatiem, kurš aktīvi aģitē par Saeimas atlaišanu. Tāpēc VH ar Jāņa Rubeņa atļauju vēlas pārpublicēt attiecīgu “pētījumu” par šo antisociālo antifašistu Jāni Kuzinu, kurš ir godam nopelnījis ne tikai dienas, bet arī mēneša un gada vatņika titulus!

Pašpasludinātais antifašists Jānis Kuzins vērsies pie Rīgas mēra Nila Ušakova ar ierosinājumu pārdēvēt Džohara Dudajeva ielu Kremļa šovinista un propagandista Mihaila Zadornova vārdā. Pēc Kuzina domām ielas pašreizējais nosaukums ir līdzvērtīgs tās dēvēšanai Ādolfa Hitlera vārdā. Lasot par kārtējo antifašistu iniciatīvu, man neatliek nekas cits kā citēt iepriekš pieminēto nelaiķi Zadornovu – „Nu tupije!”

Šoreiz gan runa nav tikai par vienu idiotisma precedentu, kurā nejauši ir iekūlies līdz šim respektablais antifašists Kuzins. Patiesībā Kuzina kungs ar līdzīgām iniciatīvām ir izcēlies konstanti, taču ne vienmēr ir nonācis Latvijas meinstrīma mediju redzeslokā. Šī iemesla dēļ esmu nolēmis mūsu nelielo lasītāju pulku iepazīstināt ar, iespējams, vienu no odiozākajiem Latvijas politiķiem – antifašistu Jāni Kuzinu.

Savu politisko karjeru Kuzja sāka 2003.gadā LSDSP. Baumo, ka pirms iesaistīšanās politikā Kuzja bija nesekmīgi centies studēt vēsturi Latvijas Universitātē, taču ieceri pameta un palika ar tikai ar vidējo izglītību. Starp citu, Vēstures fakultātēs nepabeigšana acīmredzot atstāj ļoti negatīvas sekas uz cilvēka psihi, tā kā vēl viens neizdevies vēsturnieks ir arī Doņeckas separātists Beness Aijo.

Neskatoties uz izglītības trūkumu, Kuzins, kā jau īstenam sociāldemokrātam pienākas savas profesionālās karjeras laikā ir paspējis iekulties vismaz vienā korupcijas skandālā, aizrāvies ar sintētiskajām narkotikām spaisu, baudījis jautru uzdzīvi Rīgas naktsklubos un turpat vismaz vienu reizi dabūjis pa ķobi, līdz galu galā pieslējies krievu šovinisma idejām un kļuvis par Putina „krievu pasaules” sludinātāju Latvijā. Ne velti saka, ka no sociālisma līdz galvas smadzeņu vatei ir vien pāris soļi.

2005.gadā Kuzins nieka 22 gadu vecumā tika ievēlēts Jūrmalas Domē. Neskatoties uz iepriekšējas darba pieredzes un augstākās izglītības trūkumu, jaunais politiķis kļuva par ietekmīgās Iepirkumu komisijas priekšsēdētāju, kā arī ieņēma krēslu nekustamo īpašumu iznomāšanas komisijā.

Pēc darba gaitu sākšanas Kuzins, neskaidros apstākļos, bez vērā ņemamiem ienākumiem kļuva par zemes un divu privātmāju īpašnieku Mellužos, bet pie deputāta jauniegūtajām mājām par Domes līdzekļiem tika uzsākts vērienīgs ceļa remonts. Par to ziņoja raidījums „Nekā personīga”, kas uzrunājot deputātu, noskaidroja, ka mājas un zemi viņš it kā esot iegādājies kredītā, kopā ar brāli. Kuzina brālis iepriekš bija strādājis par apsargu, bet māju iegādāšanās brīdī bija kļuvis par ugunsdzēsēju. To kā ugunsdzēsējs ar algu 500 lati mēnesī var atļauties paņemt kredītu 128 000 eiro apmērā deputāts Kuzins paskaidrot nevarēja.

Interesanti, ka 2006.gadā, Kuzins kļuva arī par valdes locekli SIA „Jūrmalas ūdens”. Uzreiz pēc tam šādu pat amatu ieņēma arī viņa brālis.

Dažu gadu laikā Kuzins bija paspējis nodrošināt sevi un savu ģimeni ar prestižu privātīpašumu Jūrmalā un labiem amatiem vairākos uzņēmumos. Ar paēdušu vēderu topošais antifašists beidzot varēja pievērsties savām patiesajām kaislībām – spaisa pīpēšanai un fašisma apkarošanai.

2010.gadā ziņu vietne kompromat.lv publicēja informāciju, ka bijušais Jūrmalas Domes deputāts un PCTVL deputāta amata kandidāts Kuzins esot pircis sintētiskās narkotikas spaisu. Tallinas ielā esošā spaisa veikaliņa īpašnieks Andrejs Petrovičs toreiz liecināja, ka Kuzins ir iegādājies un droši vien arī pīpējis viņa tirgoto spaisu, kā arī pauda cerību, ka pēc ievēlēšanas Saeimā, Kuzins varētu lobēt narkotiku tirgoņu intereses.

Papildus tam portāls kompromat.lv bija publicējis arī fotogrāfiju, kurā Kuzja bija redzams džakuzi vannā ar kādu vīrieti – narkotiku tirgoni Pēteri Marhelu. Jāteic, ka Kuzina uzdzīvei bija arī negatīvas sekas. Papildus lomkām un iknedēļas sušņakam, Kuzjam 2009.gadā gadījās arī atrauties pa muti no kāda naktskluba „Piens” apmeklētāja. Kuzina draugi toreiz liecināja, ka viņš esot ticis piekauts savu politisko uzskatu dēļ. Man gribas teikt, ka patiesais iemesls bija deputāta seja. Skatos uz to veidojumu un neviļus aizdomātos – „uhh, ka vārētu iekraut!”.

Starp spaisa pīpēšanu un džakuzi apmeklējumiem kailu vīriešu pavadībā Kuzins bija kļuvis par Krievijas uzņēmuma „Krasnodarstrojtransgaz” Baltijas filiāles vadītāju. Kopš šī brīža Kuzjas finansiālais stāvoklis bija tieši atkarīgs no lielajiem onkuļiem Krievijā un par viņa galveno uzdevumu kļuva cīņa pret fašismu un Kremļa pasaules redzējuma lobēšana Latvijas publiskajā telpā.

Lai īstenotu Kremļa intereses Latvijā Kuzins nodibināja organizāciju „Apvienība pret nacismu”. Raidījums „De facto” 2014.gadā vēstīja, ka Kuzina organizācija naudu priekš savām aktivitātēm, visticamāk saņem no Kremļa, izmantojot kādu Francijā reģistrētu organizāciju. Starp citu, 2013.gadā 16.martā, kad Kuzina vadītā organizācija rīkoja protestu pret Leģionāru dienu, Janka atkal dabūja pa ķobi. Acīmredzot es neesmu vienīgais, kuram ieraugot Kuzina seju, gribas tai iepist.

Arī turpmākajos gados Kuzins turpināja izcelties ar vairākām prokremliskām iniciatīvām. Piemēram, 2015.gadā viņš paziņoja, ka lūgs Krievijas prezidentu Putinu piešķirt Rīgai, Liepājai, Daugavpilij un Rēzeknei „varoņu pilsētas” statusu. Tādu pašu, kāds ir, piemēram, Sevastopolei anektētajā Krimā. 2016.gadā Kuzins organizēja protesta akciju pret NATO. Savukārt 2017.gadā nāca klajā ar ieceri uzcelt pieminekli padomju kara noziedzniekam Vasilijam Kononovam. 2018.gadā Kuzins piedalījās tiesas sēdē par Krievijas propagandista Anatolija Kurlajeva izraidīšanu no Latvijas. Kuzins tiesai iesniedza Krievijā izdotu notariāli apstiprinātu izziņu, ka ir Kurlajeva pārstāvis.

Uz šo brīdi Kuzins kopā ar citiem prokremliskajiem aktīvistiem Eināru Graudiņu, Edvīnu Puķi un Juriju Žuravļovu ir nodibinājuši partiju „SDK Dzimtene”. Kuzina maigo balsi un pārdomas par mūsdienu Latvijas fašistiskajām reālijām ik nedēļu var dzirdēt radio „PIK FM” ēterā un izlasīt virknē Kremļa propagandas portālu, kuri aktīvistu izmanto kā „viedokļa līderi” un „ekspertu”. Papildus tam Kuzins aktīvi iesaistās t.s. skolu protestu lobēšanā un, piemēram, 2018.gada maijā vērsās Eiropas Parlamentā ar prasību ieviest pret Latviju sankcijas saistībā ar krievu tiesību neievērošanu.

Kuzins dabūjis pa ķobi un ar čomaku džakūzi. Living the dream!
Kuzinu intervē Kremļa propagandoni un Kuzins 9.maija svētku kostīmā.
Kuzja izbauda Rīgas night life un pozē pie ”sapuvušo Rietumu” karoga.
Kuzja ar čomakiem. Augšā ar kaut kādu ambāli. Apakšā ar Krievijas kultūras ministru Mediniski (!)

One comment

Atstāj komentāru: