LATVIJAS VATŅIKU ELITE: GADĪJUMS NR.2 – AIVARS LEMBERGS

Beidzot ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (OFAC) pirmdien, balstoties uz tā dēvēto Magņitska likumu, par korupciju noteicis sankcijas pret smagos noziegumos apsūdzēto Aivaru Lembergu. Ne velti Aivars vēl pirms sabiedroto spēku ierašanās Kremļa medijos lamāja NATO jūrniekus par dabisko vajadzību apmierināšanu puķudobēs, par Ventspils prostitūtu un taksistu cieņas aizskaršanu.

Ņemot vērā šo notikumu, VH komanda ar lielu pagodinājumu piešķir Aivaram Lembergam Latvijas simtgades vatņika titulu.

Aivars Lembergs ir pats godājamākais vatņiks, jo jau no bērnu dienām ir bijis aktīvs oktobrēns, komjaunietis, kompartijas biedrs un visbeidzot pārliecināts komunists, kurš visu šo laiku ir lūkojies Kremļa un pārējās prokremliski orientētās postpadomju telpas valdnieku/korišu virzienā pēc „investīcijām”, draudzības un mīļuma, lamājot amerikāņus, NATO un Eiropas Savienību.

Patiesībā Aivars Lembergs ir kaut kas vairāk nekā vienkāršs vatņiks, viņam vairāk piestāvētu Kremļa noderīgā idiota vai pat Kremļa ietekmes aģenta statuss, viņš pat ir radījis veselu mediju impēriju, ar kuras palīdzību lamāt Rietumus, slavēt Vatastānu un pēc vajadzības piesegt savu spalvaino pakaļu tādos brīžos, kādu tagad viņš izbauda pēc kaunpilnās preses konferences.

Aivaram Lemberga pienākas vatņika statuss, jau par šiem vārdiem vien „Runājot par uzņēmējdarbību, ir labas ziņas, ir sliktas ziņas, ir ļoti sliktas ziņas. Situāciju ietekmē banku sistēmas krīze, ko šobrīd piedzīvo Latvija, kas notiek, pateicoties ASV ekonomiskajām sankcijām pret Latviju. Šobrīd situācija ir tāda, ka pret Latviju ekonomiskās sankcijas ir gan no Krievijas, gan no Eiropas Savienības, gan no Amerikas Savienotajām Valstīm. [..] Un tā rezultātā mēs jau esam pazaudējuši divus lielus rūpnieciskos investorus, kas mums būtu devuši ap 200 jaunu darbavietu…”

(Šeit viņš melo par sankcijām)

Aivaram Lembergam pienākas vatņika statuss, jau par to, ka viņš samērā bieži pie sevis Ventspilī uzņem „augstus” vatnos viesus no Vatastānas, piemēram, Putlera vēstnieku Jevgeņiju Lukjanovu, kurš kopā ar LKS pionieriem katru oktobri forsē Ķīšezeru, atzīmējot Rīgas okupēšanas gadadienu.

Aivaram Lemberga pienākas vatņika statuss, jau par to, ka viņš bieži tiek tiražēts Kremļa presē, jo viņa izteikumi pilnībā sakrīt ar Kremļa vēstījumiem par Latviju, NATO un Eiropas Savienību!

Lai jums to pierādītu, VH tikai mazliet iemeta aci Kremļa propagandas medija Sputnik vietnē latviešu valodā un krievu valodā, kā arī RT, kas ir angļu valodā. Secinājums viens – Aivars Lembergs tīri labi kalpo Kremļa propagandas vajadzībām, it sevišķi gadījumos, kad rodas vajadzība nomelnot NATO!

Kļūst skaidri redzams, ka Aivars Lembergs, kā pārliecināts komunists, cenšas pārliecināt letiņu aitas par to, ka Rietumiem ar Vatastānu ir jāveido dialogs, kaASV ir okupants, ka NATO karaspēka atrašanās Latvijā var izprovocēt Vatastānu, ka Latvija nespēj attīstīties bez Vatastānas naudas, ka ASV izmanto NATO, lai īstenotu savas ģeopolitiskās intereses, un ka Latvijai ir jāparāda Vatastānai, ka tā vēlas sadarboties ar Putina režīmu.

Aivaram Lembergam pienākas vatņika statuss par to, ka vēl pirms 13. Saeimas vēlēšanām izteica gatavību veidot koalīciju ar vatņiku partiju „Saskaņa”, bet par „Saskaņas” vatņikiem šoreiz nerunāsim!

One comment

Atstāj komentāru: