Re:Baltica lien ārā no skapja?

Es saprotu, ka tusēt ar neo-nacistiem vai tiem līdzīgām personām “nav stils”. Arī NA biedra Zeltīša parādīšanās UK neo-nacistu forumā pirms vairākiem gadiem neatstāj to labāko iespaidu par Latviju ārzemēs.

Taču šis Re:Baltica pētījums ir acīmredzami pārspīlēts, politizēts un sarežģītu jautājumu par galēji labējo radikāļu draudiem Ukrainai pasniedz melnbaltos toņos.

Papildus tam viens no raksta autoriem Leonīds Ragozins sistemātiski izplata Kremļa propagandu, melojot, ka visās Austrumeiropas valstīs valda nacionālisti, kas diskriminē krievus. Situācija Ukrainā ir sarežģīta un AZOVAS bataljons, neskatoties uz sastāvu (tur tiešām ir galēji labējie) tomēr aizstāv savas valsts robežas pret agresoru. Turklāt NA biedru tikšanās ar ukraiņu nacionālistiem nav nesusi nekādas reālas sekas – atsevišķi biedri uztur ar viņiem kontaktus, veido divpusējas tikšanās, tas arī viss.

Atcerēsimies, ka SASKAŅA agrāk bija gājusi krietni tālāk un noslēgusi reālu sadarbības līgumu ar agresorvalsts vadošo partiju EDINAJA ROSSIJA.

Rezultāts ir skaidrs. Re:Baltica ir pamatīgi iepūtuši Kremļa stabulē un tas ir tikai laika jautājums, kad šo rakstu sāks pārpublicēt Maskavas mediji, cenšoties radīt priekšstatu, ka visi latvieši ir nacisti.

Starpcitu, cienu Re:Baltica par viņu rakstiem, kas atmasko korupciju un Krievijas propagandu. Vienīgi šoreiz ir sanācis tā, ka viņi ir uzrakstījuši rakstu speciāli MASKAVAS propagandas aparāta vajadzībām.

Žēl.

Atstāj komentāru: