Dienas vatņiks un Kremļa žurnālists Valentīns Veselovs ietupināts Lugandosā par spiegošanu

Lugandosas tautas republikas Valsts Drošības ministrijas darbinieki, beidzot saņēmās un izskaitļoja tautas ienaidnieku – ārvalstu aģentu 007, spiegu no Latvijas, kurš it kā spiegojis Latvijas un Ukrainas labā.

Izrādās, ka tas ir „Vatastānas hronikai” ļoti labi pazīstamais Latvijas klaidu pilsonis Valentīns Veselovs Borisa dēls, kurš labu laiku atpakaļ ar vēl vienu dienas vatņiku – Melno Ļeņinu Aijo Benesu bija devies uz Austrumukrainu liet asinis par „Putlera krievu pasauli”. Beigās ir sanācis tā, ka Veselovam ir piešķirti desmit gadi Lugandosas cietumā, bet Benesam, cik izdevās noskaidrot internetā, esot piešķirta kapteiņa dienesta pakāpe.

Lugandosas prokremliskie mediji raksta, ka Latvijas specdienesti, esot nabaga vatņiku savervējuši jau 2004.gadā, piešķirot viņam pseidonīmu – „Elfs”.

Kā tiek norādīts, 2014.gadā „Elfs” ar uzdevumu veikt izlūkošanu ticis nogādāts Lugandosas teritorijā. Veselovs it kā esot interesējies un vācis ziņas par Lugandosas vatņiku miliciju un par sociālo, politisko un ekonomisko situāciju šajā vatņiku laimes zemē. Šīs ziņas esot bijušas vajadzīgas Latvijas un Ukrainas specdienestiem, lai nodarītu ļaunumu Lugandosai! Te pat zirgam jāsmejas, kādu dirs@ ļaunumu, vai tad tur var būt vēl sliktāk!

Izrādās, ka šie mērkaķi ir sacepuši veselu krimināllietu un uzveduši īstu tiesu, kurā tika nolemts, ka Elfam par pastrādātajiem noziegumiem ir jāatsēž cietumā veseli 10 ar pusi gadi, atņemot viņam visas mantas. Īsāk sakot, viņš tika notiesāts par spiegošanu.

Patiesībā dienas vatņiks Valentīns Veselovs ir prokremliski orientēts žurnālists, kurš vēl Latvijā esot, ir strādājis prokremlisko mediju, piemēram, Vesti Segodņa labā, rakstot rakstus ar mērķi diskreditēt Latviju, ES un NATO. Bet acīmredzot iekšējo kašķu starp Lugandosas miermīlīgajiem bandītiem rezultātā nabaga vatņiks no Latvijas tika pataisīts par grēkāzi un pēdējo muļķi. Turklāt viņš jau bija atsēdējis divus gadus Lugandosas zonā par nelegālu ieroču tirgošanu. Vai tad Putlera badītu pasaulē nav atļauts viss? Iespējams, ka toreiz šis negribēja dalīties, vai arī viņu vienkārši izslēdza no ieroču tirgus, pielietojot administratīvo resursu.

Visticamāk, ka nākamais būs Aijo Beness, jo pēdējā laikā viņš pārāk daudz bauro pret tur pastāvošo sistēmu un kritizē Putinu. Varbūt pēc kāda laika izrādīsies, ka arī viņš ir Latvijas James Bond?

Avots:

https://www.la.lv/bijuso-vesti-segodna-zurnalistu-latvijas-pilsoni-veselovu-austrumukraina-notiesa-ka-latvijas-spiegu

Atstāj komentāru: