DIENAS VATŅIKS – KRISTĪNE LIEPIŅA

To varētu nosaukt par vispārēju mājsaimnieču sindromu, kad aiz gara laika cilvēks var kļūt par “noderīgo idiotu” jebkāda veida sazvērestības teorijām, pašam to pat nenojaušot.

Šis, iespējams, nav tieši tas stāsts, kad izglītota sieviete, kļūst par dziednieci un beigās par noderīgo idioti Kremļa rokās, pašai pat nenojaušot, vai arī gluži pretēji – apzināti to darot, jo VISS TAČU IR SLIKTI!
Tātad šīsdienas vatņiks – Kristīne Liepiņa.
Šī sieviete Facebook’ā ir labi zināma, jo ir aktīva dažādu konspirāciju teoriju un citu murgainu grupu dalībniece un šīs informācijas izplatītāja. Savdabīgi ir tas, ka visu šo informāciju viņa izplata paralēli savai ikdienas dzīvei, bez maksas dziedinot cilvēkus. Jāatzīme, ka Kristīne ir ne tikai konspirāciju teoriju izplatītāja, bet arī aktīva Latvijas dalības starpautiskajās organizācijās noliedzēja.

Piemēram, NATO un ES. Viņas Facebook laika joslā ir ne mazums ierakstu un komentāru par NATO spēku Latvijā apmelošanu un dezinfromācijas izplatīšanu, to pašu varētu atrast par dažādām tēmām, kas skar Latvijas dalību ES. Vēl pirms pāris gadiem viņa bija aktīva Stambulas konvencijas noliedzēja ne tikai sociālajos tīklos, bet arī lielāko ziņu portālu komentāru sadaļās ar savu patieso profilu. Viņasprāt, konvencija paredz „bērnu nodošanu homoseksuāļu-pedofilu rokās” un vispār, konvencijas galvenie lobētāji ir pedofili. Šeit būtu jautājums vietā – kāds sakars homoseksuāļiem ar pedofiliem? To Liepiņas kundze, protams, nepaskaidro.

Laikam jau Vatastānas hornikas aktīvisti šai “mistiskajai” būtnei nebutu pievērsuši uzmanību, ja viņa pati neizsauktu NATO STRATCOM uguņus uz sevi, nosaucot mūs par šī kantora Facebook lapu. Mēs šo Kristīnes Liepiņas apgalvojumu nevaram ne apstipināt, ne noliegt, jo mūsu prāti nelido tādos APZIŅAS plašumos, kā viņai un viņai līdzīgi domajošām būtnēm. Mūsu ierobežotās prāta spējas liek domāt, ka kārtējā dezinformācija par NATO spēkiem un Vatastānas hronikas saistību ar STRATCOM Kristīnei paspruka, jo viņai nepatika mūsu ieraksts par viņas tuvo cilvēku Normundu Grostiņu (4.janvārī). Pastāv arī teorija, ka Kristīne vai viņas ģimene tiek netieši finansēta no Maskavas. Šīs teorijas pierādīšanai pietrūkst dažu fotomoateriālu un banku izdrukas, ko STRATCOM izcilības centrs nav mums vēl pārsūtījis.

#usefullidiots #disinformation #conspiracy

Avoti:

Atstāj komentāru: