Vatastānas mediji gaumīgi izmanto kritušo vatņiku „varoni”: reiz Itālijā

Redziet, reti kurš vairs tagad atceras 2016.gada notikumus, kad miermīlīgā Vatastāna arvien intensīvāk sāka operēt Sīrijā, vienu brīdi pat saraujot normālu kašķi ar Erdogana bandu.

Šoreiz gribu atgādināt tikai to, ka 2016.gada 17.martā uzdevuma izpildes laikā „varonīgi za roģinu” krita Vatastānas speciālo operāciju spēku rīkļurāvējs Aleksandrs Prohorenko (Александр Прохоренко). Šis nabaga dzimtenes aizstāvis krita no ISIS dzīvnieku izšautas lodes vai lādiņa Palmiras atbrīvošanas laikā. Saskaņā ar Vatastānas vatnās propagandas mediju pļūtīto informāciju A.Prohorenko nedēļu koordinēja vatņiku aviācijas gaisa triecienus Sīrijā pret ISIS dzīvnieku grupām. Vatastānas propagandisti uzsver, ka tieši viņa „korektās” darbības rezultātā tika iznīcināts ļoti liels skaits teroristu, taču „liktenīgās” operācijas laikā, kas acīmredzot tika koordinēta caur vienu vietu, ISIS zoodārza iemītnieki ielenca nabaga „Putina krievu pasaules” aizstāvi. Lai nenonāktu gūstā un pasargātu citus no ISIS mežoņu zvērībām, tradīcijām un manierēm, viņš it kā esot izsaucis „ draudzīgo uguni” uz sevi, tādējādi it kā ejot bojā varoņa nāvē. Nu vai zināt? Ar šo brīdi Vatastānas propaganda sāka vīt Holivudas trillera cienīgu sižetu! Stāsts par 25.gadus jaunā nabaga krieva „varoņdarbu” pāršalca pasauli. Ārzemju prese uzķērās un nodēvēja viņu par krievu Rambo.

Ar to Vatastānas propagandistiem vēl nepietika. Tika pilnīgi radīts sava veida kults. Ši pasākumam tika piesaistīts kāds itāļu vatņiks – Adriano Tokki, kurš tanī brīdī bija Itālijas izpletņlēcēju nacionālās asociācijas prezidents. Viņš noticēja vatņikiem, ka šādam varoņdarbam ir jāpaliek vēsturē. Turklāt viņš spēja pārliecināt vēl vienu itāļu vatņiku – Itālijas pilsētas Vagli Sotto mēru Mario Puglia uzstādīt pieminekli nabaga Vatastānas kritušajam jaunietim, kurš dabūja izbaudīt ISIS teroristu „viesmīlību”.

Tā nu piemineklis kritušajam krievam tika uzstādīts ne tikai Vatastānā, bet arī mazās itāļu pilsētiņas atpūtas un izklaižu kompleksā Vagli park. Tas būtu tāpat kā, ja kāds letiņu idiots izdomātu uzstādīt pieminekli nevienam nepazīstamam kritušam letiņu karavīram kaut kur, piemēram, Jemenā vai Džibuti, vēlam mazā ciematā. Attiecīgais atpūtas komplekss aptver lielu teritoriju un sastāv no vairākām daļām. Piemineklis Vatastānas uzmestajam un piekāstajam krievu Rambo tika uzstādīts „Goda un negoda parkā” (Park of Honor and Dishonor), blakus citām dīvainām statujām, kas simbolizējot labo un ļauno cilvēces vēsturē.

Šajā parkā var apskatīt arī „izķēmotas” Vatastānas un ASV prezidentu Vladimira Putina un Donalda Trampa, kā arī bēdīgi slavenā Kruīza kuģa Costa Concordia kapteiņa Frančesko Sketīno (Francesco Schettino) pieminekļus. Tad jau sanāk, ka itāļi kārtīgi ierēc par to nabaga krievu, kas krita svešā karā.

Acīmredzot nezinot par Vatastānas pastrādātajiem asiņainajiem noziegumiem Ukrainā, pieminekļa atklāšanas laikā mazās pilsētiņas mērs Mario Puglia svinīgi pateicās Vatastānai un tās dzimtcilvēkiem kaujas laukā par ieguldījumu cīņā pret pasaules ļaunumu.

Tiesa gan, jāatzīst, ka, tā kā Itālija pati nepiedalās starptautiskajās operācijās Sīrijā, īsti nav skaidrs, kāpēc Itālijā būtu jāuzstutē piemineklis Putina algotnim. Kas motivēja mazās pilsētiņas Vagli Sotto mēru uzstādīt pieminekli izklaižu parkā? Iespējams, pilsētas mēra labā griba skaidrojama ar viņa atklātajām simpātijām pret Kremli un prokremlisko mediju vēlmei izmantot šo lielisko iespēju, lai sakrāmētu makaronus uz vatastāniešu ausīm, sapļūtot, ka Itālija bez maz vai nabaga kritušajam ir uzstādījusi Uzvaras falla mēroga piemiņas akmeni pašā Romas centrā, kur itāļu vatņikiem nolikt ziedus 23.februārī un 9.maijā. Neviens no Vatastānas medijiem tā arī īsti nepaskaidroja, kas tā ir par vietu, kur tika uzstādīts piemineklis kritušajam krievam. Savukārt ja papētīsiet paša M.Puglia publisko Facebook kontu, tad uzreiz pamanīsiet vatnā itāļa ciešo pieķeršanos V.Putinam un citām Vatastānas amatpersonām.

P.S. Ernests Hemingvejs, „[..] tie, kas cīnās karā, ir visbrīnišķīgākie cilvēki, patiešām īsti cilvēki, un jo tuvāk esi pirmajām līnijām, jo brīnišķīgākus cilvēkus vari sastapt, bet kara aizsācēji un kara kurinātāji ir cūkas, jo tiem prātā tikai ekonomiskā konkurence un iedzīvošanās uz kara rēķina [..].”

VIDEO NO ATKLĀŠANAS:

Avoti:

https://www.1tv.ru/news/2017-11-01/335513-rossiyskiy_ofitser_aleksandr_prohorenko_pogibshiy_v_siriyskoy_palmire_stal_geroem_i_dlya_italyanskih_desantnikov

https://ria.ru/20170806/1499852613.html

Atstāj komentāru: