Lidmašīnas katastrofa Teherānā: iespējamie vainīgie – Irānas PGA spēki

Šoreiz vēlos uzsākt diskusiju par ļoti skumīgu atgadījumu, proti, par nesen Teherānā notikušo aviokatastrofu, kurā pilnība tika iznīcināta ukraiņu aviokompānijas MAU pasažieru lidmašīna Boeing-737, izdzēšot visu tā 177 pasažieru un komandas locekļu dzīvības. Cik zināms, vairums no tiem bija Kanādas studenti un Irānas pilsoņi, kā arī 15 ukraiņi, to skaitā 13 komandas locekļi.

Tūlīt pēc katastrofas Irānas varas pārstāvji paziņoja, ka lidmašīnas katastrofu izraisīja „lidmašīnas dzinēja aizdegšanās”. Kā viņi to zināja? No kurienes viņi tik pēkšņi visu uzzināja. Tas jau liek aizdomāties par kaut kādu klaju dirš@nu ēterā! Arī Ukrainas vēstniecība Irānā kaut kā dīvaini noreaģēja, jo uzreiz pēc aviokatastrofas, tie jefiņi paziņoja, ka tiek izslēgta terorakta iespējamība, bet pēc tam izdzēsa šo paziņojumu no savas vietnes, uzrakstot, ka izmeklēšanas komisija veic aviokatastrofas izmeklēšanu. Tad kādā sakarā, kaut kas tāds bija jāpaziņo? Atkal izskatās pēc kaut kādas melošanas!

Personīgi mēs uzskatām, kamēr izmeklēšanas komisija nebūs pabeigusi savu darbu, nevar izslēgt pilnīgi nevienu versiju, pat to, ka nelaimīgo lidmašīnu ļoti iespējams notrieca paši irāņi ar kādu no bēdīgi slavenajām Vatastānā ražotajām PGA sistēmām. Par labu šai versijai runā vairākas lietas un likumsakarības. Starp amerikāņiem un irāņiem briestošā konflikta saasināšanās laikā Irānas PGA sistēmas atradās paaugstinātā kaujas gatavībā, jo tie teroristu zārku bučotāji – mīz@l@s pēdējie, pēc amerikāņu bāzu nomētāšanas ar petardēm, pieļāva, ka Tramps liks viņus noslaucīt no zemes virsas, tāpēc tie gaidīja atlidojam amerikāņu bumbvedējus vai ballistiskās raķetes, bet tā nenotika, bet tajā nolādētajā brīdī gaisā atradās ukraiņu pasažieru lidmašīna, un iespējams irāņu slotas kāts izšāva!

Kas tā bija par lidmašīnu, kas avarēja? Novecojusi vai? Kura gada ražojuma? Spārni sapuvuši bija, vai?

Teherānā „avarēja” pasažieru lidmašīna Boeing-737-800 NG ar reģistrācijas numuru UP-PSR. Lidmašīna bija jauna – 2016.gada ražojuma, tās īpašniece – ukraiņu aviokompānija MAU, to pa tiešo iegādājās no tās ražotāja – Boeing kompānijas.

Redziet, jau atkal tas notiek, proti, izmeklēšana vēl tikai ir knapi sākusies, bet Irānas oficiālās varas iestādes uzstāj, ka lidmašīnas katastrofas iemesls ir kaut kāda „tehniska kļūme dzinējā”. Šaubos vai kāds no dvieļu galvām baltajās apkaklītēs vispār kaut ko saprot no lidmašīnu reaktīvajiem dzinējiem. Turklāt šo versiju padara visai apšaubāmu tas fakts, ka avarējušās lidmašīnas pilnā tehniskā apkope tika veikta divas dienas pirms notikušās nelaimes. „Nevainīgos” katastrofas iemeslus apšauba arī vairāki aviokatastrofu izmeklētāji ar bagātu pieredzi, kas gūta izmeklējot neskaitāmas aviokatastrofas daudzu gadu garumā. Skatīt video zemāk!

Kas gan varētu notikt ar pilnīgi jaunu lidmašīnu, kas tikko kā ir izgājusi pilnu tehnisko apkopi, kuras laikā tiek pārbaudīti visi tehniskie mezgli un sistēmas? Mērfijs? Tehniķu nolaidība? Šaubos!

Mums personīgi liekas, ka „versija ar noplīsušo dzinēju” ir ar baltiem diegiem šūta un knapi turas kopā.

Varbūt pasažieru lidmašīna tika notriekta?

Internetā jau var atrast un iepazīties ar katastrofā smagi cietušā gaisa kuģa „vraku”, cik nu no tā ir palicis pāri, fotogrāfijām un kāda katastrofas aculiecinieka uzņemtu video, kur ir redzams, kaut kas no tā, kas notika ar nelaimīgo lidmašīnu. Interesanti ir tas, ka no lidmašīnas praktiski nekas nav palicis pāri, vienīgi vienas atlūzas uz šķembas. Vai tas jums neatgādina Austrumukrainā notriektā MH-17 atlūzas. Ka tik arī šeit nav kāds vatņiku Buks piedalījies?

Lūk, kā šo bēdīgo situāciju ir noraksturojis kāds pilotu instruktors:

Tulkojums:

Flysafe 737 žurnālisti kā vienmēr savos augstumos. Teherānas lidostā tika paziņots par „degošu dzinēju”, tā uzreiz sākās…

Ir svarīgi zināt!

1. Tas, ka ieziet no ierindas viens lidmašīnas dzinējs, vienalga, sadeg tas vai galīgi iznīkst, ar to nepietiek, lai lidmašīna nogāztos kā tāds akmens. Lidmašīna ir spējīga lidot, un pat uzņemt noteiktu lidojuma augstumu, lai droši nosēstos, tā to var izdarīt atkārtoti ar vienu dzinēju, ja ar pirmo reizi kaut kas nesanāk. Kaut kādas dzinēja iekšējās tehniskās problēmas nevar novest līdz tādai katastrofai mūsdienu modernās lidmašīnas.

2. Gadījumā, kad iziet no ierindas dzinējs, lidmašīna nepārtrauc raidīt datus uz zemi, bet sakari ar šo lidmašīnu pazuda jau krietnu brīdi pirms sadursmes ar zemi.

3. Publicētajā video ir skaidri redzams, ka īsi pirms kritiena, lidmašīna aiz sevis atstāj nezināmas izcelsmes dūmu un liesmu pēdas, tad izskatās, ka lidmašīnu pārņem liesmas.

4. Man nav zināmi citi šādi gadījumi, kad lidmašīnas būtu cietušas katastrofas ar letālu iznākumu tikai tāpēc, ka ir pārstājis darboties viens no dzinējiem.

5. Visticamāk pie šādās katastrofas varēja novest tikai fiziska iedarbība no ārpuses.  

Lūk, arī pats video, papētiet paši!

Tas, ka šī lidmašīna, iespējams, ir tikusi notriekta, norāda Kremļa troļļu aktivitāte forumos, blogos un ziņu portālos, tie naidīgi reaģē uz visām publikācijām un tvītiem, kas attiecas uz šo versiju, proti, ka paši irāņi netīšām ir notriekuši šo lidmašīnu, jo irāņi taču ir Putina sabiedrotie. Tieši tas pats notika 2014.gadā, kad Donbasā tika notriekts MH-17.Turklāt Irānas varas iestādes atsakās atdot lidmašīnas melno kasti, kas varētu viest skaidrību par katastrofas cēloņiem. Tas arī ir ļoti aizdomīgi!

Internets ir pilns ar video, kuros var redzēt, kas notiek, kad aizdegas, nodeg vai pilnībā uzsprāgst lidmašīnas dzinējs, bet neviena no tām nav izšķīdusi sīkos gabaliņos! Lūk, ilustratīvs video materiāls:

„Jautri” gan ir sācies 2020.gads Irānā! Kā tas beigsies? Velns viņu zina!  

autors: Maksims Mirovičs

no krievu valodas tulkoja: Kosķiks Vatnijs

komentēja: Feģa Blatnijs

Avoti:

https://maxim-nm.livejournal.com/558972.html

https://edition.cnn.com/middleeast/live-news/iran-plane-crash-investigation/index.html

#ukrainianaircraft #iran #tehrankiev #versions #weneedtruth

One comment

Atstāj komentāru: