Dienas vatņiks – Raimonds Elbakjans

Mūsu šīsdienas vatņiks ir pavisam nesen vidusskolu pabeigušais pāraugušais zīdainis Raimonds Elbakjans.

Lielai daļai cilvēku Raimonds saistās ar jauniešu ielu sporta un kultūras projektu „Ghetto Games”, kā arī ar pilnīgu nespēju tikt skaidrībā ar to, kur pālī atstāt savu auto tā, lai nevienam nerastos aizdomas. Tad vēl tie neglaimojošie plakāti un skrējēja brutāla piekaušana. Taču pagājušā gada izskaņā Raimonds nāca klajā ar šokējošu un, protams, no dziļākās pak@ļ@s izvilktu atziņu, ka „desmit gadu laikā dramatiski sarucis jauniešu no 9 līdz 19 gadu vecumam skaits – no 240 000 līdz 122 000”. Tikai nejaušas sakritības rezultātā šo nepatiesību pārpublicēja arī Vatastānas propagandas mediji. Tikai sakritība… Kāds gan kādam būtu iemesls uzskatīt, ka Elbakjans ir netīrs vatenis?

Raimis, etniskās identitātes krīzesnomākts, jau sen ir radis patvērumu mūs nu jau pametušā vatņiku krusttēva Nila Ušakova un viņa partijas sasvīdušajā azotē. Vai cilvēkam, kura mutē bez Ušakova pirksta atrodas vieta arī Lemberga netīrajām pēdām, vajadzētu izteikties par demogrāfijas jautājumiem? Vai nu Raimondam klibo svaigi apgūtā matemātika, vai arī jauniešu trūkuma komentārs ir izmisis kliedziens par to, ka „Ghetto Games” vairs neienes tādu piķi kā agrāk. Pats Elbakjans saka, ka viņš devies uz vakarskolu kā pilnīgs lūzeris, taču nedrīkst aizmirst, ka viņš to arī pabeidza kā pilnīgs lūzeris, jo joprojām lieliski pilda Vatastānas noderīgā idiota lomu.

Brīvajā laikā Raimis mīl uzmākties „Ghetto Games” brīvprātīgajām palīdzēm, uzdejot ar Lembergu un godināt savu pērļu kaklarotas nēsājošo mūzu, veidojot Ušakovu slavinošas politiskās aģitācijas filmas. Vai Raimonds Elbakjans slēpjas aiz jauniešu interešu pārstāvēšanas, lai: 1) bīdītu savas intereses un pildītu savu maku; 2) bīdītu Putina režīma/Saskaņas intereses un pildītu savu maku; 3) tiešām pārstāvētu jauniešu intereses un pildītu savu maku? Uz šo jautājumu atbildi var sniegt tikai pats Raimonds, taču viens ir pavisam skaidrs – šim vates paraugam ir pajāt, no kurienes nāk nauda – galvenais, lai tā nāk viņa virzienā. Visu pārējo sarunāsim, izdomāsim vai samelosim – nu gluži kā īstā geto!

Avoti:

https://jauns.lv/raksts/zinas/56239-pret-ghetto-games-organizetaju-varetu-tikt-sakts-kriminalprocess-par-skrejeja-piekausanu

https://jauns.lv/raksts/zinas/366682-elbakjans-pazaude-86-000-latvijas-jauniesu

https://www.la.lv/knab-saskana-maksaja-par-usakovu-slavinoso-elbakjana-filmu-pargajiens

https://sejas.tvnet.lv/4599821/elbakjans-32-gadu-vecuma-lepojas-ka-beidzot-nolauzis-vidusskolu

https://www.delfi.lv/auto/celu-reportieris/elbakjana-apvidnieks-jau-atkal-noparkots-ka-saimniekam-pienakas.d?id=49544563

https://www.tvnet.lv/6721384/ghetto-games-plakati-elbakjans-rupji-atbild-zurnalistei

Atstāj komentāru: