Kurš tad īsti notrieca to ukraiņu pasažieru laineri Irānā?

odien vēlos paturpināt tēmu par notriekto ukraiņu pasažieru lidmašīnu Teherānā. Jau pāris stundas pēc katastrofas mēs jau izteicām savu viedokli par to, ka neveiksmīgo gaisa kuģi notrieca militāristi. Pāris dienas vēlāk izrādījās, ka mēs nekļūdījāmies savos spriedelējumos. Irāna ir oficiāli atzinusi, ka attiecīgā lidmašīna ir tikusi notriekta, bet tas tika izdarīts tikai tad, kad notikumu vieta jau tika notīrīta ar buldozeru palīdzību, iespējams, cenšoties noslēpt vēl kaut ko.

Tāpēc mēs vēlreiz uzskaitīsim mums zināmos faktus par traģēdiju un atgādināsim to, kas notika Irānā un pastāstīsim kas notika Vatastānas čeburnetā tajās dienās, lai varētu izvirzīt vēl dažas neticami ticamas hipotēzes, kas dažam, iespējams, izskatīsies pēc zinātniskās fantastikas, bet no otras puses, daudziem vēl arī tagad zaļie laipnie cilvēciņi Donbasā un Krimas okupācija ir zinātniskā fantastika.

Notikumu hronoloģija

2020.gada 8.janvārī, agri no rīta Ukrainas aviokompānijas MAU pasažieru lidmašīna Boing-737 ar reģistrācijas numuru UP-PSR izlidoja no Teherānas, sasniedzot aptuveni 3000 metru augstumu, gaisa kuģis pazuda no radaru ekrāniem un nogāzās zemē, pilotiem nemaz nepaspējot neko paziņot.

Pirmajās stundās pēc katastrofas internetā sāka parādīties aculiecinieku un glābēju uzņemtās fotogrāfijas, kurās redzamas lidmašīnas atlūzas. Uz atlūzām ir skaidri saskatāmas PGA raķetes trieciena pēdas, neskatoties uz to, Ukrainas vēstniecība Irānā paziņo, ka „lidmašīna nav tikusi notriekta, ir bijušas tehniskas problēmas ar tās dzinēju.”

Pirmās pāris dienas Irānas puse cenšas ieturēt klusuma pauzi, izliekoties, ka tai ar katastrofu nav nekāda sakara. Tikmēr lidmašīnas katastrofas vieta tiek cītīgi sakopta, tiek vāktas visas mazākās atlūzas, aculiecinieki stāsta, ka traģēdijas vieta tikusi tīrīta ar buldozeru palīdzību. Cik man zināms, vai tad šādās vietās nevajadzētu strādāt izmeklētāju grupām baltos cimdos, lai neiznīcinātu pierādījumus, bet šie ņem un vizinās pa atlūzām un pasažieru mirstīgajām atliekām ar buldozeriem.

Trīs dienas pēc katastrofas (laikam, kad viss jau daudzmaz tika pievākts, tika atvērtas melnās kastes), Irāna pēkšņi atzīstas, ka tā ir notriekusi lidmašīnu – „netīšām”! Ko? Man jau liekas, ka patiesie lidmašīnas notriecēji ir jāmeklē šajā trīsdienu pauzē, kura bija vajadzīga Irānai, lai maksimāli nojauktu pēdas un iznīcinātu pierādījumus. Ceru, ka atklāto avotu pētniekiem izdosies noskaidrot patieso īstenību, jo ar katru brīdi nāk gaismā arvien jauni un jauni brīnumi un neticamas lietas, nu vismaz lietas, kurām ir grūti noticēt.

Vatastānas botu, troļļu un noderīgo idiotu uzbrukumi

Tagad uzmetīsim aci tam, kas šajā laikā notika Vatastānas čeburnetā. Praktiski uzreiz pēc lidmašīnas notriekšanas visi Vatastānas mediji sāka izplatīt dezinformāciju, ar mērķi novirzīt izmeklēšanu pa nepareizām sliedēm, kā arī lai sačakarētu prātu sabiedrībai.

Propagandisti nekautrējās sacerēt vienu par otru fantastiskāku versiju par notikumiem Irānā, izdomājot visus iespējamos iemeslus, kāpēc ukraiņu lidmašīna cieta katastrofu. Tika radīts informatīvais haoss, kurā ir grūti kaut ko saprast cilvēkam vienkāršajam.

Vienlaicīgi uz visiem ziņu postiem sociālajos medijos (TwitterFB, u.c.) par to, ka lidmašīna patiesībā tikusi notriekta ar divām vatņiku raķetēm, reaģēja vairāki desmiti vatņiku interneta troļļu un botu, kuri visādi centās izsmiet, apstrīdēt un vienkārši @pdirst attiecīgo publikāciju un publikācijas autoru. Atkārtošu, ka viss tas tika darīts centralizēti, praktiski jau pirmajās stundās pēc katastrofas, izskatījās, ka Kremļa troļļu fermas saņēma komanda „fas” un „cuj” no tiem, kas zina visu patiesību, proti, katastrofas īstos iemeslus. No otras puses, tas, ka tas tika un tiek darīts tik tizli, zināmā mērā mums liek aizdomāties, ka patiesais traģēdijas autors tieši arī ir Kremlis, bet Irāna šoreiz, lai nezaudētu „sabiedroto”, labprātīgi ir uzņēmusies grēkāža lomu, jo, ja tā zaudētu Vatastānas atbalsta plecu, tad tai atliktu draudzēties un paļauties tikai uz Sīrijas Asadu ar pliko pakaļu un Z-Korejas resno pelmeni Kimu.

Turklāt, lūdzu, pievērsiet uzmanību tam, ka visiem viltus troļļiem ir līdzīgi vārdi, piemēram „Ivan Ivanov”, vai „Vadim Vadimov”, bet to avatāros iekļauti Putina krievu pasaules kareivīgie simboli. Lūk, daži piemēri:

Šajā netīrajā darbiņā iesaistījās arī vairāki prokremliskie aktīvisti, piemēram, krimnašists un ukraiņufobs Artēmijs Ļebedevs, kurš uztaisīja pat veselu video sižetu, kurā pastāstīja visiem, ka ukraiņu lidmašīna nokrita, jo tā bija pilnīgi sapuvusi. Artēmijs nevarēja nezināt, ka notriektā lidmašīna bija pilnīgi jauna, ka tā tika uzbūvēta 2016.gadā un ka tās pēdējā pilnā tehniskā apkope tika veikta 2020.gada 6.janvārī, tikai divas dienas pirms katastrofas. Artēmij, tu kuces dēls, apzināti meloji ēterā, atstrādāji Kremļa koka rubļus! Lūk, viņa Vatastānu diskreditējošā video uzruna:

Šādi līdzīgi meli tika un joprojām tiek izplatīti ļoti daudz, ja gribēsiet, paši tos viegli uziesiet internetā, tikai paguglējiet un paskaities, ko Putlera kalpi un aktīvisti, un mediji ir rakstījuši kopš 2020.gada 8.janvāra par šo katastrofu.

Bet, kas, tad varēja notikt patiesībā?

Tagad ir mūsu laiks salikt faktus kopā un izvirzīt savas hipotēzes, izdarīt secinājumus! Tātad, 8.janvārī Irāna notriec ukraiņu lidmašīnu, turklāt Irānas valdība jau visu zina sākot ar pirmajām minūtēm pēc katastrofas, bet vienalga cenšas visu slēpt, ieturot trīs dienu pauzi. Paralēli Putina mediji, troļļu fermas un noderīgie idioti izvērš katastrofas izmeklēšanas nomelnošanas un @pdiršanas kampaņu informācijas telpā. Kāpēc? No kā viņi mīž? No arbūza?? Domāju, ka no kā cita!

Ir jau zināms, ka lidmašīna tika notriekta izmantojot Vatastānā ražotu PGA sistēmu un visticamāk tās divas nolādētās raķetes palaida nevis irāņu militāristi, bet gan paši Vatastānas karavīri, tieši tāpat kā tas tika izdarīts Austrumukrainā ar MH-17.

Ja tas tā ir, tad kļūst skaidrs un saprotams, kāpēc Irānai vajadzēja klusēt kā partizānam trīs dienas, proti, lai iznīcinātu visas pēdas un pierādījumus, kas varētu iegāzt Putlera „zaļos laipnos vīreļus”. Visticamāk Putina kalpi visu jau zināja iepriekš, tāpēc arī uzsāka plaša mēroga melošanas kampaņu par katastrofas iemesliem informācijas telpā, bet kad saprata, ka Rietumu rokās ir nonākuši neapgāžami pierādījumu par to, ka lidmašīna ir tikusi notriekta, pārliecināja Irānu uzņemties grēkāža lomu un „atzīties” noziegumā, kuru nebija pastrādājusi tikai tad, kad visi pierādījumi, kas pierādītu, ka to ir izdarījuši Vatastānas armijas cilvēki, būs iznīcināti.

P.S. Izmeklēšana un turpinājums sekos, ticiet man! Vatastāna nevar atļauties vēl vienu MH-17, jo 2020.gada 9.martā beidzot tiesa Hāgā sāks izskatīt Austrumukrainā notriektās lidmašīnas lietu, kurā galvenais apsūdzamais ir tieši Vatastāna ar Putlera svītu priekšgalā!

autors: Maksims Mirovičs

no krievu valodas tulkoja: Kosķiks Vatnijs

komentēja: Feģa Blatnijs

Avoti:

https://maxim-nm.livejournal.com/559933.html

https://vatastan.com/2020/01/09/lidmasinas-katastrofa-teherana-iespejamie-vainigie-iranas-pga-speki/

2 comments

  1. Lidmašīōnu notrieca vai nu krievi, vai irāņi, tam nav lielas nozīmes, bet galvenais, ka tas tika izdarīts Kremļa uzdevumā. Interesants fakts, ja amerikāņi atreaģētu uz irākiešu raķetēm, bet Tramps, laikam visu zinot, neatbildēja uz izaiciājumu. Kremlim bija ieplānots, starp atbildes šāvieniem no amerikņu puses notriekt pasažieru lidmašīnu un uzvelt vainu uz amerikāņiem. Bet visi plāni izgāzās. Visa šī jezga tika noorganizēta pirms Hāgas tribunāla pret Krieviju par Malaizijas lidmašīnas notriekšanu. Tas būtu labs pretarguments, bet nekā. Tagad jāgaida jauni politiski pavērsieni pret Krieviju.

Atstāj komentāru: