Zelenskis, Omāna un notriektā lidmašīna Teherānā: sakritība(?), iespējams!

Vēlos turpināt jau iepriekš uzsākto diskusiju par notriekto ukraiņu pasažieru lidmašīnu Teherānā, izvirzot vēl dažas hipotēzes par to dienu notikumiem Irānā, Ukrainā, Donbasā, Vatastānā un Omānā. Citiem vārdiem sakot, par neticamām, bet acīmredzamām sakarībām. Pastāv pamatotas aizdomas, ka īsi pirms nelaimīgās lidmašīnas notriekšanas, Ukrainas prezidents Zelenskis „oficiālas” vizītes laikā Omānā ticies ar prokremlisko ukraiņu oligarhu Medvečuku un vatņikiem no Novorossijas. Šīsdienas hipotēze tika izvirzīta pēc diskusijas ar maniem lasītājiem par notriekto Boing-737, jo dziļāk rakām, jo interesantāk kļuva. Īsāk sakot, mēs veicām mazu izmeklēšanu, kuras rezultāti varētu būt interesanti arī jums.

Tikai atgādināšu, ka es (Maksims Mirovičs) pats personīgi nefanoju un neloloju lielas cerības attiecībā uz Zelenski, jo uzskatu viņu par lupatu lelli citu oligarhu rokās, kura tika radīta ar televīzijas palīdzību.

Naivie ukraiņi 2019.gada aprīlī nobalsoja ne jau par Zelenski, bet par virtuālo Goloborodko no filmas „Tautas Kalps” (Sluga Naroda). Nesen pavēroju Zelenska un Porošenko debates, kas notika 2019.gada aprīlī stadionā. To laikā Zelenskis turpināja spēlēt Goloborodko lomu, viņš pat runāja šī tēla balsī. Patiesībā neeksistē nekāds Goloborodko. Ir tikai Zelenskis, kurš cenšas izlikties par to, kas patiesībā nav!

Kāpēc Zelenskis bija ieradies Omānā?!!!

Sāksim ar to, ka 2020.gada 5.janvārī Zelenskis bija aizlidojis uz Omānu, turklāt viņš tur bija ieradies pa nezināmiem ceļiem, slepus. Viņš uz turieni lidoja caur Kurševelu (Francijas Alpi), visticamāk, ar Kolomoiska lidmašīnu, vai ar kādu citu parastu reisu, jo neviens īsti nezina kā viņš tur nokļuva un kāpēc! Piekritīsiet, ka šādi slepeni lidojumi valsts galvai ir visai dīvaina parādība. Ja reiz beigās, kad patiesība nāca gaismā, un Zelenskis sameloja, ka atrodas „oficiālā” vizītē Omānā, kāpēc viņš uz turieni nelidoja ar prezidenta lidmašīnu. Atbilde ir gaužām vienkārša – šim ceļojumam bija jāpaliek noslēpumā!

Zelenska preses dienesta paziņojums par Zelenska vizīti šajā arābu valstī pats par sevi ir ļoti dīvains, proti, „devās vizītē ar parastu reisu par savu naudu”, bet pats fakts tiek pasniegts kā oficiāla vizīte, kuras laikā plānota tikšanās ar augsta ranga Omānas amatpersonām. Izskatās pēc kārtējā s@dirsiena.

Otrs jautājums izriet no pirmā – kāpēc vispār Zelenskim bija jāvandās prom uz to valsti bez maz vai plaša mēroga konflikta starp Irānu un ASV priekšvakarā? Šai valstij ar Ukrainu nav nemaz nekādas diplomātiskā attiecības, ko tur meklēt Ukrainas prezidentam, turklāt vēl slepus? Redziet, Omāna būtībā ir viens liels ofšors, turklāt vēl netālu no Irānas, virs kuras karājas Trampa zobens un briest plaša mēroga starptautisks militārs konflikts.

Visticamāk, Zelenskis bija ieradies Omānā, lai savāktu no ofšora piķi, kamēr vēl nav sācies lielāks kariņš Irānā un Irākā. Šis piķis varētu piederēt ukraiņu oligarham Kolomoiskim, kurš rausta Zelenski aiz striķīšiem. Tad nu lūk, šoreiz Zelenskis izlikās, ka ir ieradies Omānā, lai atpūstos, bet patiesībā, viņš vienkārši varēja gaidīt piķi no daudzajām bankām Omānā, tas prasītu kādu laiciņu, teiksim – divas līdz trīs dienas. Labi, bet kāpēc tieši Zelenskim būtu bijis jālido pakaļ skaidrajai naudai? Tāpēc, ka prezidentu uz robežas neviens nekratītu, tāpēc viņš var vest pilnīgi visu, ko vien vēlas, ieskaitot super lielas naudas summas.

Zelenska kļūda

Viss jau viņam būtu sanācis, kā iecerēts, bet interesantākās lietas notika mazliet vēlāk, kad par anonīmo Zelenska vizīti Omānā uzzināja Putlers un kompānija, kuri uz karstām pēdām izdarīja spiedienu uz prokremlisko oligarhu Medvečuku, liekot tam noorganizēt tikšanos ar Zelenski.

Tika konstatēts, ka Medvečukam piederošie mediji uzreiz izplatīja informāciju par Zelenska atrašanos Omānā, lai atklātu viņa mazo noslēpumu, tādejādi piespiežot viņu uzturēties Omānā mazliet ilgāk, nu tā, lai viņš nepagūst aizlaisties no šīs valsts pirms laika. Medvečuka mediji palaida internetā bildi, kurā redzams, kā Zelenskis atpūšas Omānā:

Pēc šī putleriešu gājiena ar zirgu, Zelenska preses dienests, preses sekretāru Mendeli ieskaitot, sāka pļūtīt kaut ko par to, ka Zelenskis patiesībā Omānā atrodas oficiālā kārtā, it kā dibina kontaktus un attīsta sadarbību. Labi, lai tā būtu! Pēc šī izgājiena, Zelenskim nācās fotografēties tādam, kāds viņš tur bija ieradies un izlikties, ka šī vizīte bija tikusi ieplānota. Tika nofotografēta arī viņa sieva Jeļena, kura arī izskatījās diezgan saburzīta un kājās viņai bija uzautas kaut kādas Abibas firmas gumijas iešļūcenes. Piekritīsiet, ka šādā paskatā neviens prezidents ar sievu taču nepiedalītos oficiālās pieņemšanās pie arābu prinčiem un karaļiem:

Kas notika tālāk? Visticamāk, tālāk Medvečuks, zinot, ka „pieķertais” prezidents Zelenskis-Goloborodko vairs nekur nedēsies no Omānas pirms nebūs pabeigta „oficiālā viesošanās” un skaidrās naudas iekraušana lidmašīnā, lido kopā ar Novorossijas radītājiem (visticamāk ar Surkovu un viņa bandu) uz Omānu pie Zelenska.

Šantāža un notriektais Boeing-737

Kas varēja notiks tālāk. Iespējams, Novorossijas radītāju banda un Medvečuks ieradās ciemos pie Zelenska Omānā, sāka uz to izdarīt spiedienu, varbūt pat no viņa izspiežot kaut ko, piemēram, solījumus par īpašu statusu Donbasam, neatkarību Lugandosai un Donbabvei, to ierakstot Ukrainas konstitūcijā, un atzīšanos, ka Ukrainā notiek pilsoņu karš. Tikpat labi viņi varēja pieprasīt kompensāciju Donbasam par karu, kas liktu izskatīties, ka Vatastānai nav nekāda sakara ar uzbrukumu Ukrainai.

Putlerieši to, iespējams, darīja, lai iegūtu dažus „trumpjus” savās rokās, kas drīz vien varētu noderēt Hāgas tiesā, jo 2020.gada 9.martā sāksies vatņiku notriektās Malaizijas pasažieru lidmašīnas MH-17 lietas izskatīšana. Šajā lietā Vatastānai ir piešķirs apsūdzētā statuss, tāpēc Putlera kalpi skrien kā velna plēsti, lai slēptu paveiktos noziegumus.

Visticamāk, Vatastānas kara noziedznieki kaut ko sarunāja ar Zelenski un, lai novērstu pasaules sabiedrības uzmanību no Zelenska un Novorossijas vatņiku dīvainās vizītes Omānā, iespējams, no Maskavas tika dota komanda notriekt ukraiņu pasažieru lidmašīnu Teherānā, pie reizes parādot Zelenskim, ka Vatastāna nejoko, ka tā var visu un ir gatava iet līdz galam. Ne velti lidmašīna tika notriekta ar vatņiku PGA sistēmu, turklāt ar veselām divām, tā lai būtu skaidrs, ka tā nav nekāda nejaušība. To visticamāk izdarīja nevis irāņu apkalpe, bet gan Vatastānas laipnie zaļie vīreļi. Iespējams, ka tas tika izdarīts, lai šantažētu Zelenski un papildus viņu iebiedētu. Tikai atgādināšu, ka tajā briesmīgajā rītā gaisā pacēlās un nolaidās vairākas lidmašīnas, pāris stundas pirms Ukrainas lidmašīnas notriekšanas gaisā bija pacēlusies Vatastānas kompānijas Aeroflot pasažieru lidmašīna, bet tika notriekta tieši ukraiņu!

Pēc visa notikušā Zelenskis bija šokā, tikai pēc vairākām stundām viņš bija spējis saņemties, lai dotu norādījumus saviem diplomātiem Teherānā. Uz to norāda arī pašu ukraiņu diplomātu dīvainie paziņojumi par katastrofu – vispirms, tie pilnā rīklē kliedza, ka vainīgs ir lidmašīnas saplīsušais dzinējs, vēlāk šis ieraksts pazuda no vēstniecības vietnes.

Narkotikas, kurpju šņores un čekistu realitāte

Pieļauju, ka pēc visa notikušā Zelenskim mazliet aizvērās širmis, visticamāk, viņš piedzērās vai pat ieplēsa kādu narkotisko vielu. Kad Kolomoiska nauda bija iekrauta lidmašīnā, tika iekrauts arī Zelenskis normāla pāļa stadijā, pēc piecām sešām stundām viņš ieradās Kijevā, iespējams, vēl lielākā p!mpī, jo nebija nekādas preses konferences, kas ir standarta pasākums prezidentam pēc oficiālām vizītēm ārvalstīs. Lūk, varat paši salīdzināt, kā šajā situācijā rīkojās Kanādas premjers Trudo (kurš sēroja kopā ar savu tautu), un kā uzvedās Zelenskis (kurš atradās pilnīgā vientulībā):

Zelenskis vienkārši nolika ziedus pilnīgi tukšā telpā, kurā nebija neviena. Neviens viņu nedrīkstēja redzēt tādā stāvoklī – bet sīkumi mūs bieži vien nodod, šoreiz Zelenskis bija piemirsis aizsiet kurpju šņores, var jau būt, ka sakritība, bet tas par kaut ko liecina, ne?

Par to, ka Zelenskis atradās pilnīgā šokā no tā, ka beidzot bija pa tiešo saskāries ar čekistu slepkavu un starptautisko kara noziedznieku realitāti, norāda arī tas, ka pat paši ukraiņi no paša sākuma nespēja un negribēja noticēt, ka lidmašīna tika notriekta, vēl līdz pašām beigām viņi teica, „pagaidīsim traģēdijas izmeklēšanas galīgo slēdzienu”, neskatoties uz to, ka ASV, Lielbritānija un Kanāda vienā balsī skaļi kliedza ēterā, ka lidmašīna tika notriekta ar vatņiku PGA sistēmu. Beigās arī Zelenskim nācās to atzīt un publiski uzstāties ne ģīmī:

Nejaušais prezidents

Jau aprīlī mēs rakstījām, brīdinot ukraiņus padomāt vairākas reizes, par ko balsot prezidenta vēlēšanās. Ukraina atrodas kara stāvoklī ar Vatastānu un šādā situācijā mainīt jau iepazīto prezidentu Porošenko pret virtuālo Goloborodko, nebūtu pats labākais lēmums, bet ukraiņu tauta izdarīja savu izvēli, un te nu mēs esam jaunajā realitātē.

Ceru, ka šoreiz manis izvirzītā hipotēze paliks tika zinātniskās fantastikas līmenī, jo pretējā gadījumā mēs dzīvojam ļoti drūmā realitātē…

autors: Maksims Mirovičs

no krievu valodas tulkoja: Kosķiks Vatnijs

komentēja: Feģa Blatnijs

Avoti:

https://maxim-nm.livejournal.com/560283.html

https://vatastan.com/2020/01/16/kurs-tad-isti-notrieca-to-ukrainu-pasazieru-laineri-irana/

Atstāj komentāru: