Dienas vatņiks – Viktors Ščerbatihs: jumts no Dobeles

Šodien dienas vatņika titulu vēlos piešķirt ZZS mūžīgajam komjaunietim, 9.Saeimas deputātam Viktoram Ščerbatiham, kurš manu uzmanību ir pievērsis ar pēdējā laikā paustajiem vēstījumiem un meliem. Tāpēc mazliet, tikai mazliet, parakņājos viņa pagātnē, un tas, ko es uzzināju, man bez sirdsapziņas pārmetumiem ļāva šim Dobeles reketierim piešķirt dienas vatņika titulu.

Redziet, Viķka ir Lemberga sargsuns, kad saimnieku apbižo, viņam ir jārej un kad neviens neredz – arī jākož. Nesen Ščerbatihs publiski sameloja medijiem, ka pret Aivaru Lembergu vērsto ASV sankciju dēļ tiks slēgts Ventspils svarcelšanas centrs, jo valsts atņēma finansējumu un aizliedza to uzturēt arī pašvaldībai. Kā izrādījās, tā bija Viķkas tukša dirš@n@, viņa apgalvojums neatbilst patiesībai, tam nav pierādījumu. Visticamāk, Viktors tikai centās sabiezināt krāsas, tādejādi parādot savu lojalitāti Ventspils Huseinam. Nekas no viņa teiktā nav taisnība, jo finansējums nav atņemts, centrs turpina strādāt un tam nav nekādas saiknes ar sankcijām. Viķka ir vatņiks, jo melo!

„Atņēma finansējumu 300 000 eiro, teica, ka varbūt kaut ko iedos vietā. Kad tas būs, cik daudz iedos – nav zināms. Pašlaik internāts vairs neeksistē, bet, kas būs rīt, to nezinām,” sameloja nenosarkstot Viktors, vainojot jauno valdību, “Kad sākās visas tās problēmas ar sankcijām, valsts „pie dziesmas” paņēma arī Ventspils pašvaldību – pārskatīja visus tās finansiālos izdevumus un pateica, ka sporta attīstībai tādu naudu dot nedrīkst!” Jau atkal sameloja, muld vienā dirš@nā!

Labi, parakos mazliet dziļāk Viktora netīrajā veļa un noskaidroju, ka vatņiks Viktors, jau laikā, kad bija ZZS 9.Saeimas deputāts, bija pinies ar personām, kas tiek saistītas ar mafiozām struktūrām. Kā liecina vairāku avotu neoficiāli sniegtā informācijaunVatastānas Hronikas  rīcībā esošā fotogrāfija, kas uzņemta 2009.gada decembrī, Ščerbatiham „draudzīgas” attiecības bijušas un aizvien ir ar uzņēmēju, miljonāru Genādiju Iļjinu. Iļjins tiek saistīts ar tā saukto Pārdaugavas grupējumu un viņš ir arī Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes redzeslokā. Neoficiāli tiek norādīts, ka Iļjina kontrolē, iespējams, esot rekets, kontrabanda, sutenerisms (prostitūcijas bizness). Oficiāli Iļjins Latvijā ir uzņēmējs, viņam pieder vairāki uzņēmumi gan Liepājā, gan Rīgā.  Noziedzīgajās aprindās Iļjins tiek dēvēts par docentu, jo viņš ir arī Baltijas starptautiskās akadēmijas (iepriekš – Baltijas krievu institūts) docents. Viķka ir vatņiks, jo ir saistīts ar vatņiku kriminālām struktūrām!

Joprojāminternetā ir viegli atrodama informācija par vēl kādu skandālu ar Viktora dalību, kas runā tikai par labu viņa dienas vatņika titulam. 2007. gada 20. oktobra vakarā Rēzeknē viesnīcas „Latgale” restorāna-bāra telpās izcēlās kautiņš, kurā cieta vairāki cilvēki un kura „aculiecinieki” bija arī toreizējais SIA „Rēzeknes gaļas kombināts” padomes priekšsēdētājs Guntis Piteronoks un Saeimas deputāts pasaules čempions svarcelšanā Viktors Ščerbatihs (ZZS). Kāds aculiecinieks stāstījis, ka Ščerbatihs un Piteronoks tovakar restorānā atpūtušies kopā ar vairākiem Kaukāza izcelsmes vīriešiem, kuri vēlāk piedalījušies kautiņā, pat izmantojot izvelkamus stekus. Uzreiz pēc incidenta Ščerbatihs, Piteronoks un Kaukāza izcelsmes vīrieši pametuši restorānu. Iespējams, ārā pie restorāna ieejas izraisījies vēl viens konflikts, kurā cietis civilā ģērbies policists. Pēc notikušā kompānija ar vairākām dārgām automašīnām notikuma vietu pametusi. Vienai no apvidus automašīnām bijusi valsts numura zīme „ROZA”. Tā bija viena trillera cienīga aina ar visiem vatņiku kultūras elementiem, uzvedību, bravūru un atribūtiku.

Interesanti ir tas, ka sākumā mediji ziņoja, ka vatņiks Viktors ir tikai liecinieks, kaut gan vēlāk pats šīsdienas varonis izpļāpājās, ka restorānā Rēzeknē aizstāvējis savu draugu (pēc tautības čečenu, ko vēlāk izraidīja no Latvijas un kuru pēc tam metās aizstāvēt vēl viens vatņiks – Jānis Ādamsons), jo kāds esot gribējis viņu apsaukāt par cūku. Tātad Viktors tomēr piedalījās kautiņā, tātad viņš nebija nekāds liecinieks. Turklāt ir zināms, ka pēc kautiņa slimnīcā ar smagām traumām nonāca trīs cilvēki, bet svarcēlāja un viņa drauga cietušo vidū nebija. Tad, kas tas par kautiņu? Man jau vairāk izskatās, ka Viktors un kompānija uzvedās kā cūkas, par ko saņēma mutisku aizrādījumu no restorāna apsargiem, kā rezultātā pārītis apsargu un nejauši garām ejošais policists dabūja pa purnu no Saeimas deputāta. Viktors ir vatņiks, jo mēdz uzvesties kā cūka, kad neviens nefilmē! To ir apstiprinājuši vairāki mani paziņas no Dobeles un Ventspils, jo Viktoram „kādreiz vispār nebija nekādu problēmu ar alkohola lietošanu”.

Savā laikā, kad Latvijas bezzobainās tiesībsargājošās institūcijas un speciālie dienesti, piemēram KNAB un Drošuma policija saņēmās paņemt pie dziesmas mums labi zināmo Gada Vatņiku 2019 – Aivaru Lembergu, advokāti paredzēja Ģenerālprokuratūrai iesniegt galvotāju sarakstu, kas iepriekš ticis iesniegts tikai Rīgas apgabaltiesai, pārsūdzot izmeklēšanas tiesneša piemēroto drošības līdzekli. Galvotāju sarakstā bija arī jānorāda ziņas, kopš kura laika un kādos apstākļos galvotāji kļuvuši pazīstami ar apsūdzēto. Nu tad, lūk, gatavību galvot par Lembergu toreiz izteica vairākas sabiedrībā pazīstamas personas (stipendiāti) – diemžēl komponists, Saeimas deputāts Raimonds Pauls, diemžēl aktieri Imants un Guntis Skrastiņi, diemžēl Jānis Paukštello, Rūdolfs Plēpis, diemžēl Ventspils augstskolas profesors Jānis Sīlis, olimpiskais vicečempions, Saeimas deputāts Viktors Ščerbatihs (kāds tur brīnums), diemžēl rakstnieks Ēriks Hānbergs un citi. Viktors ir vatņiks, jo ir gatavs galvot un mirt par Gada Vatņiku!

Izrādās, ka Viktora labo darbu sarakstā ir cilvēku tirdzniecība, ja tadžikus vispār var uzskatīt par cilvēkiem, varbūt vatņikiem tie ir kaut kas līdzīgs trušiem vai vistām. Izrādās, ka Viķkas „labiem” draugiem pieder SIA „TVIDES”, kura bija solījusi bariņam tadžiku darbu un labu algu, bet beigās ņēma un uzmeta viņus. Sākās konflikts, tāpēc nācās iejaukties jumtam no Dobeles. Viktoru tadžiki raksturoja kā cilvēku, kurš ir viņu darba devēju tā dēvētais „jumts” – cilvēks, kas risinot dažādas problēmas [ar kulaku palīdzību]. LNT Ziņu Top10 rīcībā bija nonācis audioieraksts, kurā dzirdams kā Ščerbatihs tadžikiem skaidro, ka alga viņiem netiek maksāta, jo uzņēmums nonācis finanšu grūtībās. Vēlāk Ščerbatiham nācās  atzīt, ka ierakstā dzirdamā balss ir viņa, tomēr noliedza, ka viņam būtu kāda saistība ar Latvijā paverdzinātajiem Tadžikistānas pilsoņiem. Uzņēmuma „TVIDES” īpašnieki esot viņa draugi un konkrētajā brīdī, kad notikusi ierakstā dzirdamā saruna, viņš iegājis ciemos [jā, tieši tad… ar ziediem un šampanieša pudeli] – ar draugiem parunāt par sadarbību. Pats Viktors toreiz dirs@, ka Tadžikistānas pilsoņi esot bijuši agresīvi noskaņoti un viņš tikai centies abas puses samierināt, kaut kā ierakstītajā sarunā vienīgais agresors bija Viktors. Viktors ir vatņiks, jo nodarbojas ar vatņiku razborku risināšanu!

VIDEO “TOP 10” LNT SIŽETS

Pats galvenais. Šīsdienas vatņiks ir taču Latvijas nopelniem bagātais sporta lielmeistars, bet arī šajā jomā viņš nebija spējīgs nepietaisīt savas platās apakšbikšeles. Stāsts ir par dopinga lietošanu. Reiz Ščerbatiha organismā tika konstatēti 10 nanogrami nandrolona metabolītu, par ko tika diskvalificēts no stangas cilāšanas uz pāris gadiem. Interesanti ir tas, ka Viktoru pārbaudīja Eiropas čempionātā Slovākijā, universiādē un vēl četras dienas pirms Labas gribas spēlēm. Visas analīzes bija negatīvas, Ščerbatihu pārbaudīja arī Latvijas Antidopinga komisija, un analīžu rezultāti tika nosūtīti pārbaudei uz Maskavā, no kurienes tika saņemtas ziņas, ka arī šī prove ir negatīva. Varēja vēl uz Z-Koreju aizsūtīt proves, lai meli un dopinga rezultāti būtu ticamāki. Tad, kad vairs nebija, kur likties, Ščerbatihs un kompānija sāka izvirzīt sazvērestību teorijas, „Pieļaujam iespēju, ka kāds no konkurentiem ir rīkojies ļaunprātīgi. Piemēram, ieberot dzeramajā pudelītē kādu preparātu brīdī, kad sportists ir devies uz postamentu izpildīt vingrinājumu.” Viktors ir vatņiks, jo šmaucās sporta sacensībās, par to meloja un vainoja citus!

Avoti:

https://www.tvnet.lv/6879401/asv-sankcijas-un-svarcelsana-ka-scerbatihs-izplata-melus

https://pietiek.com/raksti/vai_bijusajam_zzs_deputatam_scerbatiham_draugi_mafijas_strukturas?nomob?nomob

https://jauns.lv/raksts/zinas/189953-sakta-kriminallieta-par-viktora-scerbatiha-pazinu-kautinu

https://www.apollo.lv/5031667/turpinas-cinities-par-lemberga-atbrivosanu

https://www.diena.lv/raksts/pasaule/krievija/scerbatihu-par-dopingu-diskvalifice-uz-diviem-gadiem-11148513

https://www.tvnet.lv/4802760/sportisti-dures-vicina-ne-tikai-ringa

2 comments

  1. kas par dauni tērē laiku šitam sūdam? izskatās pēc aktīva delfu komentētāja, kas ticis pie sava bloga.
    lūzers 😄

  2. varu derēt, ka autors pat nenojauš, ka “Vatņiks”, “Viķka” un tam līdzīgo vārdu lietojums liek viņam izskatīties pēc dauņa

Atstāj komentāru: