Dienas vatņiks Viktors Ščerbatihs pieķerts pie stūres pālī?

Vatastānas Hronikai acīmredzot piemīt kāds sestais prāts, kas saož vatņiku jau pa krietnu gabalu, jo vakar jau vērsām sabiedrības uzmanību uz ZZS aktīvistu Viktoru Ščerbatihu, kuram tuva vatņika kultūra, uzvedība, tradīcijas un bravūra. Kā izrādās, ne velti! Šodien mediji ziņo, ka Latvijā „populārais” spēkvatņiks, kurš reiz atsēdēja Saeimā par deputātu, pārstāvot ZZS un Aivara Lemberga intereses, 2019.gada 11.decembrī pēc Prāta vētras koncerta afterpārtija izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, un avārijā cietušās kravas automašīnas šoferis ir pārliecināts, ka sportists bijis alkohola reibumā.

Vatastānas Hronika šajā jautājumā nešaubās par to, ka smagās mašīnas šoferim ir taisnība, jo mēs esam krietni izpētījuši Dobeles jumta paražas šad un tad tā kārtīgi ierīt grādīgo dziru.

11. decembrī ap pulksten 6 no rīta Ščerbatihs ar savu Volkswagen Touareg markas apvidus auto atgriezies no grupas Prāta vētra afterpārtija, bet uz Ganību dambja viņa vadītais spēkrats no pretējās joslas, šķērsojot četras braukšanas joslas, ietriecies kravas automašīnā. Diezin kāpēc? Var jau gadīties, protams!

„Kad no automašīnas izkāpa vadītājs, es uzreiz atpazinu mūsu slaveno olimpieti Ščerbatiha kungu [es teiktu slaveno vatņiku]. Viņš bija ļoti apdullis un saķēris galvu. Kā mēs mēdzam teikt, viņš planēja [bija piedzēries],” raidījumam Tautas balss stāstījis avārijā iesaistītās automašīnas vadītājs, tālbraucējs Aivars no Nākotnes ciema.

Viņu izbrīnījis arī tas, ka bijušais deputāts pēc negadījuma nav painteresējies par cietušās mašīnas vadītāja veselības stāvokli, bet gan nekavējoties iedevis viņam savu mobilā telefona aparātu, kurā kāda nepazīstama balss šoferim lūgusi nesaukt policiju. Lūk, šī Viķkas rīcība ir kā no vatņiku rokasgrāmatas „Ko darīt, ja esot pālī, esat izraisījis ceļu satiksmes negadījumu”. Ja reiz, bija iemidzis vai noguris pie stūres, kas ir maziespējams fakts, tad, ko tur raustīties, izsauci mentus, konstatēji faktu, vēlāk samaksāji maznozīmīgu sodu, jo cik zināms, Viķošam piķis netrūkst, kā nekā bandīts. Bet, nē iedod mobilu cietušajam, lai aprunājas ar bratvu, kura varbūt pierunās, lai nesauc mentus. Simts punkti, ka Viktors bija alkohola reibumā.

Aivars gan šim lūgumam nav paklausījis [kārtīgs pilsonis] – notikuma vietā ieradusies ceļu policija un Ščerbatiham veikta alkohola pārbaude, bet pēc tam uzrakstītajā protokolā bijušais Saeimas deputāts atzīts par vainīgu avārijas izraisīšanā, tomēr alkohola pārbaude bijusi negatīva un liecina, ka spēkavīrs nav bijis dzēris, lai gan cietušā spēkrata vadītājs ir pārliecināts par pretējo. Nu ko lai saka, korupcija. Viķa ar Aivaru neko nespēja sarunāt, bet ar mentiem – jā, beigās vēl izrādīsies, ka Aivars pats bija pālī!

Pats Ščerbatihs raidījumam Tautas balss noliedzis, ka bijis dzērumā, bet taisnojies, ka viņš tik agrā rīta stundā bijis ļoti noguris, tādēļ nav bijis „ļoti uzmanīgs”. „Biščiņ bija tāds atslābināts stāvoklis, kad es nenoturēju stūri un iebraucu citā joslā,” savu versiju par notikušo atklājis spēkavīrs.

P.S. Visi gali ūdenī, Viķka smaidīgs pāli ar melnu džipu vālē tālāk pilnai vatņika laimei pretī!

Avoti: https://www.delfi.lv/izklaide/slavenibas/citi/viktors-scerbatihs-izraisijis-autoavariju.d?id=35865879

Atstāj komentāru: