SŪDABRĀĻI 2020

Kā zināms, ka tad cilvēku patieso dabu vislabāk var iepazīt tieši krīzes apstākļos. Arī pašreizējā COVID-19 pandēmija nav izņēmums, un ir atklājusi daudz interesantu nianšu par mūsu sabiedrību.

Personīgi man pēdējās dienās acīs ir iemetusies tāda letiņu īpašība kā mantkārība. Sakiet, ko gribat, bet ļoti daudzi no mūsu līdzcilvēkiem ir gatavi uzpelnīties par jebkuru cenu, jebkādos apstākļos. Šoreiz runa ir par ļaudīm, kas pandēmijas laikā internetā reklamē apšaubāmas kvalitātes homeopātiskās medicīnas līdzekļus, solot, ka tie palīdzēs pret COVID-19.

Ir pilnīgi skaidrs, ka šie līdzekļi, kas parasti sastāv no dažādām zālītēm un eksotiskām garšvielām, pret vīrusiem nepalīdz un to iegāde ir lieka laika un naudas izšķērdēšana. To, visticamāk, apzinās arī homeopātisko brīnumlīdzekļu tirgotāji, taču tas viņiem neliedz izmantot sabiedrībā valdošo paranoju un ar dubultu sparu reklamēt savus līdzekļus sociālajos tīklos.

Apakšā esmu pievienojis dažus piemērus ar homeopātisko šarlatānu reklāmām, kas cirkulē FB. Visiem šiem ļautiņiem varu pateikt lielu PALDIES par, to, ka tagad zināšu, no kādiem produktiem ražotājiem.

Uzskatu, ka homeopātu šarlatānismam ir jāpieliek punkts. Ir viena lieta sevi ārstēt ar zāļu tējiņām, ja esi vienkārši apaukstējies vai gribi uzlabot imunitāti – pavisam cita, ja valsts atrodas krīzes situācijā!

Līdz ar to izsaku lielu, publisku FUJ šo visiem zemāk redzamajiem SŪDABRĀĻIEM, kas māna sabiedrību un cenšas nopelnīt uz mūsu visu kopējās nelaimes!

Atstāj komentāru: