Vatastānā viss ir labi – tikai ārsti aicina Kremli pieņemt ārkārtējus pasākumus

Dažādos medijos un blogos ir jau apsdtrīdēta Vatastānas publiskotā informācija par Covid’19 saslimšanas gadījumiem. Tagad arī vietējie ārsti, izmantojot petīciju platformu Change.org, nosūtījuši Kremļa mūžīgajam saimniekam Putinam atklātu vēstuli, lai valstī tiek pieņemti ārkārtēji pasākumi koronovīrusa apkarošanā.

Jāatzīmē, ka uz šodienu 20.03.2020 rīta agrumā, Vatastānā ir tikai 199 saslimušo ar Covid’19. Tas gan ir tikai oficiāli.

Vēstules autori aicina nekavējoties pārbaudīt visus potenciāli inficējušos ar Covid’19 pilsoņus, ļaut medicīnas iestādēm izmantot ārvalstu testus un piesaistīt privātās klīnikas cīņai pret epidēmiju.

Ārsti lūdz nodrošināt pilnu karantīnu visiem inficiētājiem un arī cilvēkiem ar kuriem šie inficētie ir kontatkējušies, aicinot nodrošināt arī ēdiena piegādes un atkritumu iznešanu. Tapat viņi piedāva uz trim mēnešiem atbrīvot iedzīvotājus no komunalajiem maksājumiem un kredītiem.

Ārsti aicina arī atcelt visus masu pasākumus un plānoto iedzīvotāju balsošanu par grozījumiem konstitūcijā (tas diez vai ietu pie sirds pašpasludinātajam 21.gadsimta caram Putinam), kā ari slēgt visas mācibu iestādes un nodrošinātu attālinātu darbu nozarēs, kur tas ir iespējams. Bez tam ārsti arī aicina ieviest uzņēmējdarbību atbalstošus pasākumus.

Vēstulē tiek arī norādīts, ka atteikšanās ieviest drošības pasākumus pasliktinās epidemioloģisko un sabiedrisko stāvokli Vatastānā. “Tūkstošiem un pat desmitiem tūkstošu mūsu līdzpilsoņu var iet bojā!”, minēts vēstulē.

Ziņojtāja p.s.

Lieki piebilst, ka nedemokrātiski režīmi šķietami rada ilūziju citiem, ka viss ir tiešā kontrolē. Taču Ķīna ir lielisks piemērs, ka tā nemaz nav. Durvju aizmetināšana pilnīgā lielceļu slēgšana un sabiedrības “ieslēgšana” ir galējais pasākumus, kad autoratīvs režīms vairs nav spējīgs neko paslēpt. Tas pats ir arī ar Vatastānu, viss mums ir labi līdz brīdim, kad virca smeļas mutē.

Avots:

https://meduza.io/news/2020/03/20/vrachi-i-obschestvennye-deyateli-potrebovali-ot-putina-ekstrennyh-mer-v-borbe-s-koronavirusom

One comment

Atstāj komentāru: