Covid-19 (ne)dezinfekcija Vatastānas gaumē

Covid-19 vīrusa krīze ir pārņēmusi visu pasauli, tajā skaitā arī Vatastānu, liekot valdībām pieņemt stingrus lēmumus attiecībā pret iedzīvotāju drošību un vīrusa tālāku izplatību.

Diemžēl, ne visi pret pandēmiju izturas tik nopietni, cik tas būtu nepieciešams. Izskatās, ka Vatastānas varas iestādes un pašvaldības to dara vien ”ķeksīša” pēc, izsūtot savus darbiniekus ar vīrusa dezinfekcijas līdzekļu pudelītēm uz vietējiem bērnu laukumiem, daudzdzīvokļu namiem u.c., vietām, un gluži vienkārši nofotografējas ar sanitāro līdzekli rokās, neko netīrot un neveicot nekādas preventīvas darbības Covid-19 tālākai izplatībai. Slimnīcu ārsti un apkalpojošais personāls krīt dziļākā krīzē medikamentu un vīrusa aizsardzības līdzekļu trūkuma dēļ, lūdzot pēc palīdzības un atbalsta, to nesaņemot.

Tikmēr Gubernators Gļebs Ņikitins vietnē Instagram rakstīja, ka ārsti nodrošina ēdienu pandēmijas laikā. Gubernatoram atbildēja ārsts no Balakhnas slimnīcas. Īsumā: “Kāda vēl pārtika? Mums ir 12 nestrādājošas ventilācijas iekārtas 12 gultām, un medicīnas darbinieki šuj paši savas maskas.”

Šis kārtējo reizi pierāda, cik vieglprātīgi un bezatbildīgi pret saviem iedzīvotājiem izturas ”lielvaras” vatņiki, kas sēž ”augstākos krēslos” un lemj par cilvēku veselībām un dzīvībām.

Pāris piemēri redzami šajos video un twitter ierakstos:

Sargiet sevi, ievērojiet pašizolāciju, lai varam šim kopā tikt pāri pēc iespējas ātrāk.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s